Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 13 10
Call-Girls 29421
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση σε κεντρικο ξενοδοχειο. Μιας και οι κοπελες που ειχα στο νου μου δεν ηταν διαθέσιμες εκεινη τη μερα το γραφειο μου προτεινε τη Ναταλι. Μπηκα ειδα τις φωτο και καποιες κριτικες το σκεφτηκα και λεω ας κλεισω. Η κοπελα στην ωρα της, ομολογω ότι από κοντα είναι πιο ομορφη και πιο γλυκια και δε το περιμενα. Επισης ηταν χαμογελαστη και προσχαρη. Λεω από σωμα θα είναι κατι συνηθισμενο τουλάχιστον ετσι φαινοταν από φωτο και απο κοντα με τα ρουχα. Αλλα παλι επεσα εξω γιατι μολις τα βγαλε το κορμι ηταν απιστευτο και σφιχτο δεν το περιμενα και τα βυζια ονειρικα από τα πιο ωραια που εχω δει, πιστευω την αδικουν λιγο οι φωτογραφιες.Επισης κανει μπανιο και πριν και μετα και στην επικοινωνια πολύ καλη με καλα ελληνικα για τα χρονια που είναι εδω. Στο σεξ τα δεχεται όλα και σφυροκόπημα δεκτικη σε όλα. Φιλι δε δεχομαι εγω γι αυτό και το όχι. Η πιπα αρκετα καλη με DeepThroat. Σου βγαζει αρκετο GFE, σαν να εισαι με τη κοπελα σου η με μια συμμαθητρια από το γυμνασιο (που θυμιζε μια γι αυτό και ο τιτλοςΧμμμ;) σε μενα τουλάχιστον. Θα την ευχαριστηθείτε σε ολες τις στασεις γιατι προσπαθει να σε ευχαριστησει και δειχνει να το απολαμβανει και η ιδια και νομιζω ότι είναι μια πολύ καλη επιλογή!Ματάκι Ελπιζω να βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 17, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
makao
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.203
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Elganador, chris1955 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού