Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 33 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλή περίπτωση από Ρωσία. Ψηλό κομάτι με πολύ ωραίο σώμα. Μπαίνει αμέσως στο κύριο θέμα με βαθιά πίπα γεμάτη με σάλια και φτυσίματα. Έχει ένα piercing στη γλώσσα αλλά το χρησιμοποιεί λίγο. Παίρνει πρωτοβουλίες και δείχνει πόσο έμπειρη είναι στο χώρο. Γενικά τα πάει πολύ καλά στα αρχικά. Γλωσσόφιλα δίνει αλλά όχι με πάθος όπως θα περίμενα. Εντάξει δεν είμαι και ο γκόμενος της αλλά κάτι άλλα ξεκωλάκια σε ξεσκίζουν στα γλωσσόφιλα όπως από Athens Diva. Στο κύριο πιάτο τα σπάει το μουνί, ξέρει και γαμιέται καλά. Στο πισοκολλητό ανοίγει με τα χέρια της τη μουνάρα της για να τη ξεσκίσεις, αποθέωση η γκόμενα. Την έβαλα από πάνω και κουνιόταν τρελά ενώ.έπαιζε τη κλοιτορίδα της. Εναλλαγή σε πίπα με λίγο γλείψημο των @@, όμως μου έδωσε την εντύπωση ότι δεν πολυγουστάρει φάση με τα @@. Διαρκεια γαμησιού ασταμάτητα, περίπου 50 λεπτά. Ο επίλογος ήταν αυτή στα γόνατα στο πάτωμα με δυνατό πίπωμα κα χύσιμο στο στόμα τα δε σιρόπια άλλα άφησε απέξω άλλα κατάπιε όμως πριν τα κάνει αυτά τα έκανε πρώτα γαργάρα σα τσόντα ένα πράγμα. Εγώ έχω την εντύπωση ότι γυρνάει και τσόντες στη ρωσία. Γενικά κσλή φάση το όλο σκοινικό για τα 130.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 23, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.125
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, wired77, morpheus1000 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού