Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μοντελε αδύνατο σωματακι, τρελό κωλι, μικρά βυζάκια.. απ' την Ήπειρο του Βορρά καταγωγή.. έντονα βαμμένη με πολυυ μαλλί..
Φιλιά δε θα το έλεγα ότι τα γουστάρει, σαν να σκέφτεται το κραγιόν μη της φύγει..
Στη πίπα καλουλα, κάνει μερικά κολπακια παίρνοντας πρωτοβουλίες πχ μου έκανε ποδομαλακια, ανάποδο cow girl το γουστάρει κ το θέαμα είναι ωραίο να το βλεπεις να βυθίζεται μέσα της πιανωντας το κωλαρακι της..γίνετε μούσκεμα, μου ζήτησε μόνη της να τη γλύψω κ μου είπε κ πως θέλει, πιάστηκε η γλώσσα μου κ σκέφτομαι εγώ ήρθα να περάσω καλά όχι αυτή.. τέλος πρώτου γύρου ακριβώς στο μισάωρο με αυτή από πάνω όπου κατά το τελείωμα μου έσκασε ένα γλωσσοφιλο ενώ τα απεφευγε πρώτιστος.. της λέω δεύτερο γύρο δεν έχει δε μπορώ κ πήρε ύφος παραπονεμενης γκομενας.. πάμε ντους, ξαπλώνουμε και πάλι μου τον σηκωνει, της λέω δε θα τελειώσω κ λέει το θελω μέσα μου.. τη γαμαω ιεραποστολικά της λέω κουραστικά κ σαν να στραβωσε.. ήθελε να γαμηθει η μικρούλα.. καλό αυτό γενικά! Εν ολίγοις καλό πιπινακι απ' το κοριό, φάτσα εντονο βάψιμο, σωματακι να το σπας στη πουτσα, το κωλι της όλα τα λεφτά το έβγαλα κ φωτό, μου είπε πάρε δουλειά για το σπίτι χαχα.. Καυλωμένη η μικρούλα, πολυ μούσκεμα, είπε ότι τελείωσε κιόλας.. το κωλι της όλα τα λεφτά! Το χαζεύω ακόμη στο κινητό μου! Άμα το χεις έξω αυτό το γαμας ανελλιπώς χωρίς ρεπό 7ημερο..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 28, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.842
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Antonis_Greece4, HanSolo και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2018
Μωρέ ας είναι απ όπου θέλει,αλλά να πληρώσω και να μου πει η άλλη πως θέλει να την γλύψω... Άκυρο
30 Δεκεμβρίου, 2018
Εγώ την γλύφω παντως αν ξαναθελει
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2