Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 14 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απο τότε που η Δανάη έβαλε το κωλαράκι στο πρόγραμμα της την είχα βάλει στο μάτι, έπειτα από αρκετές προσπάθειες διότι είναι και περιζήτητη τις λίγες μέρες που δουλεύει κατάφερα να την κλείσω με την απαραίτητη ενημέρωση ότι θέλω να γευτώ την βραζιλιάνικη κωλάρα της. Σκάει το μωρό στην πόρτα και με κοιτάει όλο νάζι, δεν θα σταθώ στην εμφάνιση , τα εχω γράψει στην προηγούμενη κριτική μου, μπαίνει μέσα με το κοντό φουστανάκι που δεν φορούσε τίποτα απο κάτω και με αρχίζει στα γλωσσόφιλα. Φιλιά, όχι μαλακίες, τόσα πολλά που ούτε η γκόμενα σου δεν σου έχει δώσει και με πάθος εξ'ου και ο τίτλος. Στα του αγώνα όπως έχω αναφέρει παρακάτω με μια διαφορά οτι η πίπα της ήταν μέτρια προς καλή με φιλότιμη προσπάθεια για DT άλλα λίγο aggresive που εμένα προσωπικά δεν με τρελαίνει γιατί δεν μπορώ να χαλαρώσω. Στα υπόλοιπα ήταν η γνωστή καυλιάρα που γουστάρει να γαμιέται με χίλια, το μονο διαφορετικό ήταν το κωλαράκι της που αυτή την φορά το πήρα, το δίνει με δυσκολία σε μεγέθη κανονικά και κάτω ή αν έχεις πολύ καλή πειθώ όπως εγώ. Κουλ
Η αίσθηση μοναδική , η φιλόξενη σούφρα της ήταν πολύ σφιχτή απο την αρχή μέχρι τέλος και ας είχα βάλει μισό μπουκάλι λιπαντικό, στα 4 όνειρο , να σκίζεις την σουφρα μια τετοιας κωλάρας πραγματικά άλλη αίσθηση, ανέβασα πολλές στροφες με σφαλιάρες στην βραζιλιάνικη κωλάρα της αλλά την είδα να ζορίζεται αρκετά και δεν έβαλα τούρμπο, αν και η ίδια μου είπε οτι ήταν κομπλέ, το τέλος ήρθε αναπόφευκτα μετα απο αρκετή ώρα. Το μωρό αξίζει κάθε ευρω , είναι κουκλάρα , είναι παθιασμένη , είναι γλυκιά, είναι ναζιάρα, είναι τρυφερή, είναι καυλιάρα και σε κάνει να νιώθεις σαν να είσαι με την κοπέλα σου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 27, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.589
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, casa di cane, doc_lin και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2018
καλα εκανε και εβαλε κωλο γιατι ως γνωστο no anal no party. Μας μπερδεψες ετσι οπως το ειπες "δινει κωλο με δυσκολια σε μεγεθη κανονικα και κατω". δηλαδη ανετα σε τι μεγεθη δινει; μικροσκοπικα;
06 Ιανουαρίου, 2019
απο κανονικό και προς τα κάτω γι'αυτο πρέπει να εχεις ενημερώσει πριν κλείσεις το ραντεβού και να πάρεις επιβεβαίωση και οταν μπει στο δωμάτιο και τον πετάξεις έξω να την ρωτήσεις ξανά για σιγουριά!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2