Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους!
Είχα γράψει για το απωθημένο μου με τη Μάγια και τη φόλα που είχα φάει την πρώτη φορά που κανονίσαμε ραντεβου. Εν συντομία, είχα πάει στην ώρα του ραντεβού, μετά από μεγάλο ταξίδι, αλλά η Μάγια μάλλον είχε φύγει και είχε κλειστό το τηλέφωνο της.
Τη συνάντησα τελικά (η ημερομηνία ενδεικτική, αλλά η συνάντηση έγινε τέλη Νοεμβρίου) και της θύμισα το περιστατικό. Χωρίς νεύρα και χωρίς κακίες. Ίσα ίσα που της είπα ότι τώρα που βρεθήκαμε θα με καβλώσεις διπλά. Η Μάγια το πήρε θετικά και μπορώ να πω ότι ήθελε να επανορθώσει.
Εμφανησιακά, η Μάγια είναι μέτρια, τόσο σωματικά όσο και στο πρόσωπο. Αν έχετε φετιχ με ώριμες κυρίες της διπλανής πόρτας και όχι από τσόντες, δεν θα απογοητευτείτε. Προσωπικά, έχω ξεπεράσει το θέμα της εμφάνισης και ψάχνω καλή διάθεση και κάβλα. Και φαινόταν με τη Μάγια ότι υπάρχει.
Από το καλοσώρισμα, φάνηκε ότι η Μάγια έχει προσπαθήσει με όσα μέσα μπορεί για να κάνει τους επισκέπτες της να περάσουν καλά. Παντοφλάκια, πετσέτες, μπανάκι, ποτάκι, όλα στο πρόγραμμα. Το εκτιμώ αυτό.
Μετά το μπάνιο, περάσαμε στο κρεβάτι, όπου πραγματικά, έχεις το ελεύθερο να της ζητήσεις ό,τι επιθυμείς. Θα μπορούσε να κάνει αυτά που ήθελα ΄'ολη μέρα, χωρίς γκρίνια και ξυνίλα. Συμμετοχή και συμπεριφορά, λοιπόν, είναι στο 9 για εμένα. Το σύστημα μου επιτρέπει βαθμό ως 7.
Το τσιμπούκι της από τα πολύ καλά ρουφηχτά και με φτυσίματα και, λόγω διάρκειας, της δίνω και έξτρα. Στο σεξ είχε ενέργεια, με καβάλησε και ρουφούσα όποτε μπορούσα εκείνες τις ζουμερές βυζάρες. Συνολικά το σεξ το κρίνω απλά καλό, αλλά αυτό το κρίνω κυρίως απο τις δικιές μου κάβλες και όχι από τις κοπέλες που συναντάω. Τέλοσπάντων, το πρώτο χύσιμο το θυμάμαι, της γέμισα τα βυζια με σπέρμα, μια εικόνα πολύ σεξουαλική. Παρά την κούραση μου, είχαμε χρόνο για 2η φορά. Παρόμοιο σκηνικό, μετά από ντουζακι και κουβεντούλα, με τη διαφορά ότι δυσκολεύτηκα να ξαναχύσω. Προσωπικά αυτα με κάλυψαν, καθώς νορμαλ καβλες είχα εκείνη τη μέρα.
Το σίγουρο είναι ότι είναι προετοιμασμένη και έμπειρη για πολλών ειδών παιχνίδια και θα σκεφτώ και δεύτερη επίσκεψη.
Προτείνω ανεπιφύλακτα μια επίσκεψη. Είναι βέβαιο value for money.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 25, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
308
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 livermak, astakos, The_Drill και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2018
Πως δεν σου εμεινε στα χεριαMoney Mouth
K
Kagurass
29 Δεκεμβρίου, 2018
Αντικειμενική κριτική και to the point. Έχω καταγράψει και εγώ την εμπειρία μου σε παλαιότερη κριτική και συμφωνώ εν πολλοίς. Θα την ξαναδώ κάποια στιγμή
29 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η γριά κότα έχει το ζουμίΓλώσσαΓλώσσα
K
Kagurass
30 Δεκεμβρίου, 2018
Πολύ σωστός ο συνάδελφος. Η καύλα πολλές φορές ξεπερνάει τα στενά όρια της εμφάνισης.
Well done mister!!!Καπέλο
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
11 Φεβρουαρίου, 2019
Το τηλέφωνο που θα το βρούμε;
29 Μαΐου, 2019
τηλεφωνο παιδες που βρισκουμε?
01 Οκτωβρίου, 2019
Τηλέφωνο που βρίσκουμε;
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7