Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πηγα μια μικρη επισκεψη στα σπιτακια περασα και απο αυτο το σπιτι και ειδα την ευα και τσατσος ηταν ο γνωστος σε ολους Ο αρης. ερχεται η κοπελα στο σαλονι και με ρωτησε ΑΝ θελω να μπω δωματιο δινω το 20 στον αρη και με εβαλε στο δεξιο δωματιο με την τηλεωραση περιμενα κανενα 5 λεπτο την ευα η οποια ηρθε φοραντας μαυρα εσωρουχα η ευα ΕΙΝΑΙ κοντη με μαυρα μαλλια εμφανιασιακα δεν την λες μουναρα αλλα κερδιζει με την θετικη της διαθεση ξεκινησε μια πιπα σε αργο ρυθμο ειχε καλη σταση σωματος. Ωστε να μπορω να χουφτωνο την σταματησα στην πιπα να μην εχουμε κανενα τελιωμα στο στομα στο οποιο ανετα θα τελιωνα. καναμε δυο στασεις σεξ ανεβηκε λιγο απο πανω μου αλλα εγω ηθελα να την γαμασω πισωκολλητα σε αυτη την σταση τλειωσα με χαιρετησε η κοπελα και εφυγε ο αρης δεν ενοχλησε η ευα πρωτεινετσι σε αυτους που θελουνε να περασουν ωραια με μια γυναικα που ειναι ηρεμη και δεν σε ανχωνει και χαλαρη αξιζει. Για αυτπυς που θελουν μονττελα και εμφανιση μην περασουν να δουν ευα. ΕΓΩ θα ξαναγαμησω ευα οταν μπορεσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2018
Όνομα κοπέλας
Εύα
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
5.075
Πόντοι:
7.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, flynow, topscorer και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού