Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 51 10
Call-Girls 49319
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από πάρα πολύ καιρό, πήρα call girl.
Η αποχή ήταν για οικογενειακούς και οικονομικούς λόγους.
Ήθελα μια γυναίκα (και όχι πιτσιρίκα) για anal.
Αρχική μου επιλογή η Σοφία, αλλά έφαγα άκυρο από το γραφείο, καθώς ήταν κλεισμένη. Μου πρότειναν την Ήρα και δέχτηκα.
Ήρθε στην ώρα της και ευδιάθετη. Μετά το καλωσόρισμα, φρεσκαρίστηκε στα γρήγορα και ήρθε αμέσως να γνωρίσει τον νέο της φίλο. Έπεσε με τα μούτρα στην δουλειά! Πίπωνε και σαλιωνε ασταμάτητα. Βασικά τον κατάπινε αλλά δεν έλεγε να σταματήσει. Ένιωσα πραγματικά σαν γλειφιτζούρι! Φοβερή πίπα και γλειφοκώλι.
Στην συνέχεια την έβαλα για λίγο ιεραποστολικά να γαμήσω το μουνάκι της και να ζουλάω τις βιζάρες της. Αν και δεν μου αρέσουν τα πολύ φτιαγμένα στήθη, τουλάχιστον γούσταρα που με άφηνε να τα ζουλάω με δύναμη.
Στη συνέχεια της ζήτησα να στηθεί να μπω στηνπισω τρύπα. Έφαγα άκυρο. Αρνήθηκε λόγω μεγέθους. Αν και της το ζήτησα 2-3 φορές, αρνήθηκε ευγενικά. Εκεί κάπου ξενέρωσα. Όχι με την Ήρα που ήτανε πολύ δραστήρια, αλλά με το οτι δεν θα γάμαγα κώλο. Μετά από αρκετή ώρα έχυσα στο στόμα της. Πραγματικά ευχαριστήθηκα τσιμπούκι.
Δεύτερος γυρος δεν υπήρξε γιατι δεν προλαβαίναμε, αλλα και γιατί ένιωθα οτι για να μου ξανασηκωθεί ήθελα τον χρόνο μου.
Η Ήρα αξίζει πραγματικά τα λεφτά της. Αρκεί να γουστάρεις milfοκατάσταση.

Αν πρέπει να βρω ένα αρνητικό στην όλη συνάντηση είναι οτι το γραφείο δεν είχε ενημερώσει την κοπέλα ότι ήθελα anal. Τουλάχιστον ετσι μου είπε η ίδια.

Αν θα την ξαναέπαιρνα; Οχι. Ο λόγος είναι οτι το χρήμα δεν περισσεύει και προτιμώ την επόμενη φορά να πάρω άλλη κοπέλα για να υπάρχει μια νέα εμπειρία. Και για να καταφέρω να γαμήσω κώλο φυσικά.

(Η ημερομηνία είναι ενδεικτική. Η βαθμολογία είναι η μέγιστη που με αφήνει το σύστημα να βάλω)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 15, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
162
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, casa di cane, linear και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού