Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133729
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα κατ ‘ αρχήν πρώτη κριτική μου , εάν υπάρχουν παραλήψεις ελπίζω να ύπαρξη δικαιολόγηση . Πρόσφατη συνάντηση με την Λιλα το ραντεβού κλείστηκε εύκολα Ναι!
Με το που ανοίγω την πόρτα βλέπω μια γυναικάρα μελαχρινή με δυο υπέροχες ματαρες , με πολύ θετική αύρα . Θαύμασα την ωραία πατουρα της γεμίζουν τα χέρια σου , συστήνεται για πιπίνοφαγους. Ξάπλωσαμε στο κρεβάτι καυτά βαθιά φιλία την ξάπλωσα και ξεκίνησα να την γλυφω από πάνω μέχρι κάτω και έδειξε να το απολαμβάνει την έβλεπα ότι άρχισε να καυλωνει καταλήξαμε σε 69 όσο εγώ την έγλυφα και χουφτονα την κολάρα της , απολάμβανα την υγρή και βαθιά πίπα της με άφθονα φτυσίματα πέρασμα σκούφου και στήσιμο στα 4 θέα απερίγραπτη με ελαφριές σφαλιάρες στα κωλομερια της και κατάθεση πάνω σε αυτά .
Πήγε στο μπάνιο να ξεπλυθεί κάτσαμε στο κρεβάτι για ξεκούραση και μετά από λίγο με πίπα από πλευρά της , πέρασμα σκουφου , την αναιβαζω από πάνω με φίλαγε δυνατά την ώρα το γαμησιου όλο και ποιο πολύ με καυλωνε , εναλλαγή με εμένα από πάνω και τα πόδια της στους ώμους μου , μόλις ένιωσα το τέλος να πλησιάζει βγαλσιμο σκουφου και κατάθεση στο σώμα της .
Συμπέρασμα μου καλο ραντεβού , απόλυτα επιτυχημένο ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3.157
Πόντοι:
441
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, delipas και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού