Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 5 10
Call-Girls 4904
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ήθελα και εγώ να δοκιμάσω κάτι Ασιατικό αλλά την πάτησα Κεφάλι σε τοίχο!

Λοιπόν θα τα πω στα γρήγορα γιατί δεν εχω και πολύ όρεξη.

Αφιξη του κοριτσιού, αρκετά χαμογελαστή και επικοινωνιακή.
Πρόσωπο πολύ ωραίο και σώμα επίσης.
Δέρμα πολύ ωραίο και ασπρουλιαρικο.
Δεν φορούσε σουτιέν και με καυλωσε εύκολα.
Φιλια με γλώσσα ωραία και τα ευχαριστήθηκε όπως και εγώ.
Εξερεύνηση του κορμιού της:
Φιλια στο στήθος και άρχισαν τα πρώτα «soft” Κεφάλι σε τοίχο!
Γλύψιμο παρακάτω και είχαμε και αλλά «soft” Κεφάλι σε τοίχο!

Ξεκινάει πίπα που δεν ήταν πίπα.. κορόιδευε γλύφοντας από απόσταση μια τον κορμό και μια το κεφάλι..
Ο μικρός αρχίζει να «κλονίζεται» και στέλνει μνμ ότι θα «γονατίσει»...
Mayday mayday!!!!! Της πιάνω το κεφάλι και της το ανεβοκατέβαζω μερικές φορές για να ορθοποδήσει ο λεγάμενος...

Με το που βλέπω φως Κουλ ζητάω κράνος επειγόντως...

Ξεκίνημα σε cowgilr με εμένα καθιστό στον καναπε και σε ούτε δυο λεπτά ζήτησε αλλαγή στάσης.
Οκ ας πάμε τραπεζατο, την ξαπλώνω επάνω και την φέρνω μπροστά μου... ζορίστηκε σε ότι και εάν εκανα...
Με κλειστά πόδια, με ανοιχτά πόδια, με ένα πόδι πάνω, με όρθιο ελαφρως το κορμί... Κεφάλι σε τοίχο!
Πάμε πάλι αλλαγή...
Όρθιο πίσω κολλητό όπου έκανε καμπούρα το σώμα της και ο κωλος κοιτούσε δάπεδο Κεφάλι σε τοίχο!

Μετά από λίγο αφού δεν εβλεπα φως την παω κρεββάτι μπας και την παρω στα ισια αφού στην ανηφόρα κωλώνει..
Και εκεί με δυσκολία κατάφερα να χύσω...
Πιο πολύ τελείωσα γιατί δεν μπορούσα να βλέπω στο πρόσωπο της την αίσθηση της δυσκολίας!

Λοιπόν συμπερασματικά η Liza είναι μόνο για Ασιατικά ψολακια και για πολύ γούτσου γούτσου καταστάσεις!
Μα πολύ γούτσου γούτσου!
Και σας μιλάει ένας GFE τύπος μην το ξεχνάτε!

Σε ερώτηση μου πως την βγάζει αφού οι Έλληνες είναι πιο προικισμένοι από άλλους λαούς
μου απάντησε ότι τις πρώτες δυο πρώτες μέρες της άρεσε αλλά από εκεί και έπειτα τα βρίσκει σκούρα!

Θέλετε και αλλά ευτράπελα;;
Χτύπησε το τηλέφωνο δυο φορές από γνωστούς της και προς το τέλος της συνάντησης μου ζήτησε να πάρει κάπου να μιλήσει!
Εκανα το μαλακα!
Όμως είχαμε και άλλο...
Ο οδηγός την πήρε τηλέφωνο δέκα λεπτά πριν τη λήξη της συνάντησης και εκείνη πανικόβλημενη άρχισε να ψάχνει μπάνιο και ρούχα!!!!!!
Φιλαρακι εγώ πλήρωσα για μια ώρα και εάν εκείνη την ώρα γαμουσα ακόμη θα μου χαλουσες περισσότερο τη διάθεση!
Στείλε ένα μνμ η πείτε στο κορίτσι να βάλει ένα ξυπνητήρι 5 λεπτά πριν τη λήξη!
Αυτά που κάνετε είναι μαλακιες!!!!!!!
Εχω μια ώρα να ευχαριστηθώ μια κοπέλα και εσείς μας βλέπετε σαν τσέπες που βγάζουν λεφτα!

Κακή νοοτροπία, κακή διαχειριση και κακό αποτέλεσμα!

Αντίο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 27, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.127
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, PSAXTIRI, Nick1000 και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Δεκεμβρίου, 2018
Φίλε έχεις δίκιο.Το κακό με τα τηλέφωνα των οδηγών έχει παραγίνει.Ιδίως με αυτό το γραφείο.Αλλά και κάποια άλλα το έχουν κάνει σύστημα και μας σπάνε τα νεύρα.Αρκετές φορές έχω αγχωθεί και δεν έχω ολοκληρώσει.Να αλλάξουν άμεσα όλα τα γραφεία την απαράδεκτη νοοτροπία τους.
28 Δεκεμβρίου, 2018
Το ότι δεν κάνουν όλες για αυτή τη δουλειά είναι γνωστό. Και επειδή οι ατζέντηδες είναι υπόλογοι καλό είναι να λέγονται τα παράπονα απευθείας, όχι μόνο εδώ. Βέβαια εδώ που τα λέμε μαζεύουν όλοι αβέρτα το μαρούλι και από παροχές καπούτ. Το μόνο που μας σώνει είναι να μας κάνει κέφι η τύπισσα μπας και πιάσουν τόπο τα λεφτά. Οι οδηγοί σε μεγάλο ποσοστό είναι για πολλές μπάτσες!!!!
28 Δεκεμβρίου, 2018
Γνωστή πρακτική του γραφείου να παιρνει τηλ 10 λεπτά πριν εδώ και χρόνια.
Ακόμη δεν έβαλαν μυαλό Θυμός
29 Δεκεμβρίου, 2018
Πραγματι πολλά ραντεβού σώνονται από το εάν μας κάνουν κέφι οι κοπέλες!
Δεν εχω καμμία διάθεση να τους πω τίποτα. Να μάθουν επιτέλους τη δουλειά τους!
Είναι αυτονόητο ότι πρέπει να λένε στις κοπέλες να βάζουν το κινητό στο αθόρυβο και να βάζουν μια υπενθύμιση 5 λεπτά πριν τη λήξη του ραντεβού!
Ο οδηγός παρκαρισμένος κάτω από την πολυκατοικία με τη μηχανή αναμμένη... Διακριτικοτητα μηδενική! Μαλακία
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4