Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 42 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καταρχάς θέλω να ευχαριστήσω για άλλη μια φορά το γραφείο για τους διαγωνισμούς που κάνει στο site! Τηλεφωνάκι στο γραφείο με σκοπό να συναντήσω την Sofia η οποία όμως δεν δούλευε αυτές τις μέρες οπότε με συνοπτικές διαδικασίες καταλήγω στην δεύτερη μου επιλογή που ήταν η Nadia. Η Συνεννόηση με το γραφείο άψογη!

Οι Φωτογραφίες της Nadias της παρόλο που δεν φαίνεται το πρόσωπο της είναι πολύ δελεαστικές και σε αφήνουν να φανταστείς και το πρόσωπο! Η Nadia έφτασε στην ώρα της και μόλις την είδα έπαθα πλάκα! Το σώμα της είναι ακριβώς αυτό που φαίνεται στις φωτογραφίες με κάποια ταττου τα οποία όμως είναι όμορφα πάνω της. Το πρόσωπό της είναι πανέμορφο με αποκορύφωμα τα μάτια της! Είναι αυτό που οι φωτογραφίες σε κάνουν να φανταστείς συν του ότι έχει υπέροχα μάτια. Οι κριτικές παρακάτω που έχω διαβάσει είναι αρκετά κατατοπιστικές. Η αλήθεια είναι ότι μοιάζει περισσότερο με 29-30 πάρα με 26 κάτι που εμένα δεν με χαλάει καθόλου!
Η Nadia είναι ένα πραγματικά υπέροχο κορίτσι με πολύ καλή διάθεση και θετική ενέργεια! Από την πρώτη στιγμή σε κάνει να ξεχνάς ότι έχεις πληρώσει για να βρεθείς μαζί της! Είναι ένα πολύ έξυπνο κορίτσι με χιούμορ και σε κάνει να αισθάνεσαι υπέροχα! Τα αγγλικά της είναι σε πάρα πολύ καλό επίπεδο όποτε μπορείς να κάνεις ωραίες συζητήσεις μαζί της!

Καθόμαστε μιλάμε λίγο να γνωριστούμε και η διάθεση δεν αργεί να ανέβει στα ύψη. Χωρίς να χάσει χρόνο κάνει ντουζάκι και αμέσως στο κρεβάτι! Μου κάνει και τώρα έλα να περάσουμε καλά και με αρχίζει στα φιλιά! Εγώ έχω γίνει τούρμπο και σε δευτερόλεπτα περάσαμε σε μια καταπληκτική πίπα με γλειψίματα σε όλη την γύρω περιοχή τα οποία ξέρει ακριβώς και πότε να τα κάνει! Υστέρα έρχεται και κάθεται πάνω μου ύστερα από λίγο ήρθε και το τέλος του πρώτου γύρου! Ο Δεύτερος γύρος δεν άργησε να έρθει με δικιά της πρωτοβουλία! Με ξεκίνησε με ένα πολύ καλό τσιμπούκι και στην συνέχεια πήγαμε σε ιεραποστολικό στην συνέχεια ξανά πίπα και μετά στα 4 και μετά πάλι πίπα και ξανά αλλαγή στάσης μέχρι που τελείωσα στο προφυλακτικό! Μετά λίγη κουβεντούλα και στην συνέχεια ήρθε ή ώρα να φύγει! Χωρίς καμία βιασύνη ντύθηκε χαιρετηθήκαμε πολύ θερμά και έφυγε!
Πραγματικά μου άφησε πολύ καλή εντύπωση! Τα πάντα είναι φυσικά πάνω της κάτι που για εμένα μετράει πολύ! Έχει πολύ καλή διάθεση και ενέργεια, δεν γκρινιάζει πότε, είναι δεκτική σε όλα και είναι και κορμάρα και σίγουρα να την ξανασυναντούσα! Αισθάνομαι ότι έχω να δοκιμάσω πολλά ακόμα μαζί της!

Το σύστημα δεν με αφήνει να βάλω μεγαλύτερη βαθμολογία η πραγματική μου βαθμολογία είναι η εξής:


Εμφάνιση (πρόσωπο): 8
Εμφάνιση (σώμα): 9
Γενική συμπεριφορά: 10
Επικοινωνία:10
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή:10
Σχέση απόδοσης/τιμής:10

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 26, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
65€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
547
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, chris1955, THV και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού