Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 16 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ύστερα από ένα 10 ήμερο σερί δουλειάς ήθελα κάτι να χαλαρωσω και να ξεδωσω και επειδή δεν είχα όρεξη για κασκαντεριλικια είπα να παίξω στα σίγουρα και τσεκαρα στο γραφείο. Ήθελα κώλο απεγνωσμένα οπότε είπα να παίξω στα σίγουρα με την Νταϊάνα που την έχω ξανασυναντήσει στο παρελθόν και που ξέρω ότι προτιμάει να την σκίζουν απ'τοξ κώλο απ'ότι από μπροστά. Σκάει μύτη το μωράκι με ένα φορεματακι που τόνιζε την κωλαρα της. Μπάνιο και βουρ στην πιπα, φιλότιμη προσπάθεια με αρκετό σάλιο και υπομονή αλλά δεν με ξετρελανε. Αποφεύγει τα φιλιά και ειδικά με γλώσσα , δέχεται γλυψιμο και ενδείκνυται για να καυλώσει. Μπαινω από μπροστά την γυρνάω στα 4 όπου με ένα σύντομο δυνατό σφυροκόπημα με θέα την κωλαρα της έχυσα. Κάνει μπανάκι και κατ'ευθειαν στη δουλειά τον παίρνει στόμα αλλά εγώ ήθελα λίγο χρόνο για να ανακάμψω. Μετά από πολύ ώρα γλυψιματος κάτι γίνεται, την στήνω στα 4 και την καρφωνω λίγο μπροστά και μετά από πισω. Σφυροκόπημα για αρκετή ώρα με το μωρό να βγάζει κραυγές ηδονής που ένα μου φάνηκαν ψεύτικες και δεν μπορούσα να συγκεντρωθούν με αποτέλεσμα να κουράστω και να την πω να το αφήσουμε. Μετά κάθισε στην άκρη του κρεβατιού και μιλάγαμε , ήταν πολύ απόμακρη και δεν ήρθε ούτε στιγμή δίπλα μου που με έκανε να νιώσω σαν να είμαι σε στούντιο. Κάποια στιγμή πριν τη λήξη του ραντεβού και βλέποντας την κωλαρα της καυλώσα και της είπα να το προσπαθήσουμε και την στήνω στα 4 και την αρχίζω σε ένα σφυροκόπημα κατά το οποίο δεν έβγαλε άχνα και μετά απο λίγο έχυσα, στις καθυστερήσεις γύρισα το ματς. Ωστοσο δεν παύει να είναι ένα μικρό 20 χρονων μωράκι και όλη η καύλα που αποπνέει αυτό από μόνο του.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.577
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, chris1955, tallman και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού