Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με τη Σοφία έπειτα από το διαγωνισμό του γραφείου καθώς κέρδισα ένα από τα εκπτωτικά ραντεβού. Θα ήθελα να ευχαριστήσω πολύ τους "Ampelales" και "spipis71" για τη διοργάνωση. Επίσης ένα μεγάλο μπράβο και στο γραφείο γιατί είναι με διαφορά το καλύτερο στο χώρο με άριστη συμπεριφορά και σεβασμό προς τους πελάτες.

Στο αγωνιστικό σκέλος, διάλεξα τη Σοφία γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα και ευτυχώς δικαιώθηκα και με το παραπάνω για την επιλογή μου. Δεν θα μπω σε λεπτομέριες για την εμφάνιση της κοπέλας ή τις υπηρεσίες καθώς τα έχουν περιγράψει παρακάτω οι φίλοι συναγωνιστές. Η Γυναίκα δεν παίζεται, είναι φανταστική σε όλα.

Θα σταθώ μόνο στο επαγγελματισμό της Σοφίας ο οποίος είναι εξαιρετικός. Δεν τον έχω συναντήσει σε άλλη κοπέλα σε τέτοιο βαθμό. Μια εξαιρετική συνάντηση που θα θυμάμαι για καιρό. Προτείνεται ανεπιφύλακτα.

Δυστυχώς το σύστημα δεν με αφήνει να βάλω παραπάνω βαθμολογία, γι' αυτό παραθέτω παρακάτω τη σωστή:

Εμφάνιση / πρόσωπο: 9
Εμφάνιση / σώμα: 9
Γενική συμπεριφορά: 10
Επικοινωνία: 10
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: 10
Σχέση απόδοσης/ τιμής: 10

Μπράβο και πάλι στο γραφείο που ξέρει πως να κρατήσει τους πελάτες ευχαριστημένους.
Καλές γιορτές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 24, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
251
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 astraxan8, Mike 7, amjik και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού