Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είπα να μου κάνω ένα δωράκι Χριστουγεννιάτικο για την καλή παρέα που μου καρτάω τόσα χρόνια.
Πήγα να δω την Άννα. Όταν βγήκε το μωρό πραγματικά κόλωσα. Πολύ ψηλή, άψογο καλλιγραμμο σώμα, ωραία ψηλοτάκουνα κόκκινα πέδιλα και πολύ ωραίο πρόσωπο που το χαλάνε λίγο
τα φτιαγμένα χείλια που της δίνουν μια αίσθηση τράβελου. Παρόλα αυτά μιλάμε για κουκλάρα-μοντέλο από τη Μόσχα με μακρυά ξανθά μαλλιά, φτιαγμένο στήθος, λίγα τατού.
Στο δωμάτιο ήρθε αρκετά επικοινωνιακή αλλά βιαστική. Μασάζ δεν ξέρει απλώς αλείφει. Έκανε κάνα δεκαλεπτάκι ότι μπορούσε και μετά άρχισε να με φιλάει στο λαιμό και να μου την πάιζει.
Εγώ έπαιζα με το μουνάκι της πάνω από το σλιπάκι. Μετά μου πέρασε προφυλακτικό και ξεκίνησε μέτρια πίπα με ολίγον δόντι. Στη συνέχεια στήθηκε στα τέσσερα στον καναπέ και τούρλωσε τον μοντελένιο κώλο της. Της τον έχωσα στο καλοξυρισμενο μουνάκι και εκεί προσποιόταν ότι της άρεσε, ενώ με το ένα χέρι έπαιζα με την κλειτορίδα της. Μετά την ξάπλωσα στο μασαζοκρέββατο πέταξα της ποδάρες της πάνω μου και συνέχισα γλείφοντας τα πανέμορφα, ευωδιαστά και καλοβαμμένα δαχτυλάκια της. Εκεί μετά από λίγο σπρώξιμο τελείωσα. Σε γενικές γραμμές μετριότητα με εξαίρεση την εμφάνιση, μόνο για τη συλλογή γιατί τέτοιο μουνί δεν θα γαμήσουμε ποτέ στη ζωή μας.
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άννα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
254
Likes:
10.776
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kwstasxat, ZeroTolerance και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2018
5 στα 10. Δηλαδη πιάνει απλά την βάση. Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1