Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αναρωτιομουν ποια κορασιδα δουλευει πρωι στον οικο και ετσι ανεβηκα να μου φυγει η περιεργεια.
Στο σαλονι ξεπροβαλε η κοντοπουτανη Σαμπινα, προκειται για μια κοντη κορασιδα με μακρια σκουρα καστανα
μαλλια με μερικες ξανθες ανατυγειες, το προσωπο της ειναι λιγο περιεργο, αλλα οχι ασχημο.
Το κορμι της τσουπωτο με γεματο κωλαρι οτι πρεπει για πισοκολητα με παφ πουφ !! Εμμμμ
To στηθος της οπως ειδα στο δωματιο οταν εβγαλε το σουτιεν ειναι 1,5αρι αλλα ειναι κρεμαστο με ραγαδες.
Η Καταγωγη της ειναι απο τη Μολδαβια και το προγραμμα της απλο.
Η κοροασις μπηκε στο δωματιο οπου με βρηκε ξαπλωμενο με ετοιμοπολεμο πεος,εβγαλε το σουτιεν της οχι ομως και
το κιλοτακι της και με καβαλησε αρχιζοντας να με γλειφει στο λαιμο και να μου δαγκωνει το αυτι.
Της ζητησα να βγαλει και το εσωρουχο για να κανω λιγο μουνοτριψιμο αλλα δεν ηθελε.
Μου περασε καποτα και πιανοντας με το ενα χερι τον πουτσο απο την βαση μου επαιρνε πιπα η οποια ηταν αργη με καλο ρυθμο και αρκετα σφιχτη.
Την εβαλα στα τεσσερα οπου δυστυχως ειχε τα ποδια κλειστα μεσα απο τα δικα μου, πραγμα που δε με βολευει καθολου.
Της εριξα μερικες πιστονιες ετσι αλλα δε μπορουσα να συνεχισω οποτε την γυρισα κανονικα.
Η Σαμπινα με δεχτηκε με ανοιχτες αγκαλες και αφου ξαπλωσα πανω στο κορμι της αρχισα να την γαμω δυνατα.
Το μουνι της αρκετα σφιχτο, δεν αντεληφθην χρηση κρεμας Προσκύνημα
Συνεχισα να την γαμω ενω χουφτωνα το κωλαρι της και τις γαμπες της, το δερμα της ειναι απαλο με ωραια υφη.
Δεχτηκε γλειψιματα στο λαιμο τα οποια εδειχναν να την αναστατωνουν Γλώσσα και να ανεβαζουν τις στροφες της Ναι!
Επεσαν μερικα στοματοφιλα αλλα απεφυγε να βαλει γλωσσιτσα.
Την εχυσα βαθια στο μουνακι της οπου περιμενε να στραγγιξω, επειτα ντυθηκε και αποχωρησε.

Συμπερασματικα η Σαμπινα ειναι μια πιτσιρικα μετριας εμφανισης, εχει αρκετη ομοιτητα με την Ντασα την αλλη κορασιδα του οικου.
Εχει σφιχτο μουνι και ειναι υπομονετικη, αρνητικο το οτι δεν στηνει καλα τον κωλο της στα τεσσερα για να αποφυγει το γαμησι σε αυτη τη σταση.
Η υπηρεσια δεν ενοχλησε και ο χωρος ηταν καθαρος.
Κατα τα αλλα το αξιζει το δεκαρικακι της. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σαμπίνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.926
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, patpatpatman και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Δεκεμβρίου, 2018
Πρό ημερών που ήμουνα Αθήνα και πέρασα απο τον Βρωμερό αυτό οίκο,μέσα χολεριασμένο δωμάτιο βρήκα μθα ξεχασμένη Μασέλα,Money MouthMoney Mouthτην έδωσα στην τσατσά αν την έχασε κανείς σας να πάει να την πάρει!πώς έφυγε ο τύπος χωρίς την μασέλα του;Χμμμ;γιατί την έβγαλε;Μαλακία
B
badboyss24
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1