Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πέμπτη βράδυ μετά από τσάρκα στην οποία δεν είδα και τίποτα σπουδαίο κατέληξα στο Φωκαίας 24. Την Χριστίνα την είχα ξαναδεί κανονικά δεν θα πέρναγα μαζί της αλλά άρχισε τα χαιδολογήματα στο σαλόνι και για να μην γυρίσω άπραγος σπίτι είπα να περάσω. Η κοπέλα είναι ψηλή ξανθιά με φυσικό μεγάλο στήθος, δεν μιλάει ελληνικά και σχεδόν καθόλου αγγλικά. Χωρίς να κάνει πολλά προκαταρκτικά με ρώτησε αν θέλω καπότα για το τσιμπούκι απάντησα θετικά και ξεκινησε πίπα η οποία δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο. Ενώ η τσατσά είχε ανακοινώσει ισπανικό και 69 τίποτα από αυτά δεν έγινε παρόλο που και εγώ δεν τα ζήτησα. Πρώτη στάση ανέβηκε από πάνω και είχα θέα τα βυζιά της, δεύτερη στάση πισωκολλητό στο οποίο δυσανασχέτησε στο σφυροκόπημα είπε να αλλάξουμε στάση αλλά δεν το δέχθηκα(μαλακίες θα κάνουμε) και τρίτη στάση ιεραποστολικό όπου και με δική μου παρότρυνση πέσανε και γλωσόφιλλα. Σε όλες τις στάσες σαν να βιαζότανε ενώ είχε πιάσει την πάρλα στα ρώσσικα με λίγες αγγλικές λέξεις. Επειδή δεν τελείωσα με το γαμήσι μου τον έπαιξε αυτή για να χύσω. Όταν τελείωσα άρχισε κάτι μαλακίες στα αγγλικά ότι κάνω πολύ καλο σεξ και ότι έχω κόμπρα. Το συμπέρασμα είναι ότι μπορεί να γαμηθεί καλά αλλά δεν το κάνει και προσπαθεί να βιάζεται κάνοντας πονηριές και λέγοντας ασυναρτησίες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
cervantes
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
4.043
Πόντοι:
14.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΔΑΜΟΣ, patpatpatman, speedius και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού