Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επισκεψη στον οικο ευθεια οπου εβοσκε το πιπινι η Μελισα, δεν ξερω πως μου ειχε ξεφυγει και δεν την ειχα γαμησει.
Στον οικο ηταν επισης και η Αλινα.
Η Μελισα βγηκε στο σαλονι με ενα τζιν σορτσακι και μποτακια ενω απο πανω φορουσε μονο το σουτιεν.
Ειναι μια μετριου προς ψηλου αναστηματος κορασιδα με κασατανα ισια μαλια και ομορφο νεανικο προσωπο, ειναι
22 ετων αλλα την κανεις και για μικροτερη.
Το στηθος της ειναι 2αρι στητο.
Η Μελισα ηρθε γρηγορα στο δωματιο οπου μου ζητησε να ξαπλωσω, στα υποψην η κοπελα δε γνωριζει αρκετα ελληνικα.
Ξαπλωσα και εβγαλε το τζιν σορτσακι της και αποκαλυφθηκε το ομορφο στητο κωλαρακι της, με παριτρυνση μου εβγαλε και το σουτιεν,
μιας δεν κανει κινηση να το βγαλει απο μονη της.
Η Μελισα χωρις καποια αλλα προκαταρκτικα μου περασε καποτα σε ετοιμο πεος και το εκανε πολυ προσεκτικα αφου δεν ακουμπησε καθουλου με
τα χερια της τον πουτσο μου. Σιχαινεται πολυ η μικρη και βρηκε και την καταλληλη δουλεια κιολας.
Σκουπησε με χαρτι υγειας την καποτα να φυγει το λιπαντικο και μου πηρε μια πιπα ρηχη και αδιαφορη.
Κατα τη διαρκεια της πιπας εκανα βυζομαλαξη στα ωραια νεανικα μασταρια της.
Την εστησα στα τεσσερα και αφου εβαλε μπολικη κρεμα στο μουνι πηρε την χειροτερη σταση που θα μπορουσε να παρει.
Μεγαλη καμπουρα και ο κωλος πολυ χαμηλα, δεν εβλεπα που να βαλω την πουτσα μου και με καθοδηγησε η ιδια με το χερι της.
Προσπαθησα να την γαμησω οπως εκατσε αλλα δε γινοταν δουλεια, της ειπα αν μπορει να κατσει καλυτερα και μου οχι δε μπορω.
Τη γυρισα σε κανονικη σταση οπου ειχε το χαμογελο του νικητη στο προσωπο της αφου τα καταφερε και δε γαμηθηκε στα τεσσερα.
Αντικρισα το ομορφο ροζουλι μουνι της και ζητησα να της το γλειψω αλλα η απαντηση ηταν κατηγορηματικα οχι. (τι αλλο)
Πλησιασα τα ομορφα στηθη της να τα γλειψω αλλα με απετρεψε, μετα απο συμφωνια με αφησε να δωσω μονο φιλακια πανω σε αυτα.
Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμω με το μουνι να κανει προυτς προυτς απο την πολυ κρεμα που ειχε μαζευτει εκει μεσα,
η αισθηση στο μουνι της ηταν 3/10.
Πηγα να την παρω αγκαλια αλλα η Μελισα δε γουσταρει στενες επαφες με τον πελατη.
Προτιμα το γαμησι απο αποσταση.

Τα καταφερα και εχυσα λογω καυλας και τιποτα αλλο.
Δεν προτεινεται σε καμμια περιπτωση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μελίσα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.519
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, DeanC και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού