Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 107 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μεσημέρι Κυριακής και είπα να δοκιμάσω με μια παλιά γνώριμη την Σοφία έχει δουλέψει παλιά πριν δύο τρία χρόνια και παραπάνω δεν θυμάμαι ακριβώς Ιασωνος1Β,43 και ξαναήρθε εδώ έτσι λέω ας δοκιμάσω δίνω το10€ο στην τσατσα και μετά από λίγο έρχεται η Σοφία ψηλή μελαχρινή με πρησμένη κοιλιά μάλλον από Ξυδιά άλλωστε η ανάσα της μύριζε λίγο αλκοόλ χωρίς πολλές κουβέντες πιάνει μαντηλάκι και με ρωτά πως θέλω τσιμπούκι με η χωρίς φυσικά της λεω με Καποτά ρίσκα εκεί δεν παίζουν με την καμία αφού μου περνάει Καποτά πάει και μου γλύφει τα αρχιδια αγαρμπα και την σταματώ οπότε κάνει λίγο ισπανικό με τα μεγάλα σχετικά βυζιά της και ανεβαίνει γρήγορα από πάνω μου αλλά δεν είχε στηθεί σωστά και με τα παραπάνω κιλά της πιο πολύ επιβάρυνε παρά κάναμε σεξ την γυρίζω σε ιεραποστολικη στάση και καθώς πάω να της το χώσω μου έρχεται μια μποχα ψαριλας ρεγγας πρέπει να έκλασε το μουνι η
απλά βρωμαγε καθώς την γάμουσα μάλλον της τράβηξα τα μαλλιά και εκνευρίστηκε γενικά ήταν λίγο νευρική στις κινήσεις της οκ της λέω σορυ και συνέχισα για λίγο επειδή ξενέρωσα με την μποχα που μου ρθε απο το μουνι της και την όχι τόσο καθαρή αναπνοή τής δεν εκατσα να το τελειώσω και εληξα το σκηνικό στο7λεπτο το πολύ,δεν είχε νόημα γενικότερα η κοπέλα έχει κρεμάσει σε όλα τα επίπεδα σωματικά από διάθεση καμία σχέση με το παρελθόν βασικά πήγαινα για Πάολα Κολωνού30 αλλά γινόταν πανικός δεν είχα χρόνο να περιμένω έτσι κατέληξα εκεί τσάμπα ο χρόνος πέρα από το 10€ο και μόνο η διαδικασία βγάλε βάλε τα ρούχα μαλακίες ας είναι πάμε για άλλα σαφώς και δεν σας προτείνω την Σοφία η μόνη πραγματικαωπου αξίζει στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 είναι η Μαρίνα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2018
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, Bonecrusher, dmtrsxxx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού