Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 16 10
Cinema 103382
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
7.0
Ποιότητα προβολής
 
7.0
Καλησπερα
Κατέβηκα πριν κανα μηνα στον Πειραια για δουλειες κ λεω δεν περναω απο το Blue να δουμε τι παίζει, ωραιος χωρος ανετος αλλα δεν ειχε καθολου κοσμο ηταν κ μεσιμερακι λεω τσαμπα τα φραγκα κ η ωρα ...επειδη λοιπον δεν ειχε κοσμο λεω ας παω να τελιωσω τις δουλιες μου κ ξαναπερναω ... Γυρισα γυρω στις 6 το απογευμα εκεινη την ωρα μπηκα 2 νεαρα παιδια πριν απο μενα κ ενας μεγαλυτερος μπαινω κ εγω κ παω σε μια καμπινα κ περιμενω η αληθεια ειναι οτι ειχα ξενερωσει κ ελεγα να φυγω .Εκει που ελεγα λοιπον να φυγω ερχεται ο μεγαλυτερος που μπεικε πριν στην διπλα καμπινα με κοιταει ,εγω ειμουν ντημενος ακνονικα απλα εβλεπα ταινια κ μου λεει θελεις χαρτζιλικι ? οπα λεω για να δουμε που το παει του απανταω εξαρτάτε απο το τι πρεπει να κανω ..σωστα μου λεει μου λεει μια πιπα για αχρη κ κατεβαζει το παντελονι του οκ λεω γιατι οχι ερχετε στην καμπινα κ αρχιζω την πιπα μου λεει σιγα γιατι ειμαι πολυ καβλομενος ...οκ ..σταματαω για λιγο κ μου προτεινει παραπανω χρηματα για να με πηδήξει ..λεω οκ αφου δεν ειχε καμια τεραστια πουτσα (με το ζορι 15 ποντους ) ειχα καιρο να τον φαο κ δυσκολευτικα λιγο αλλα περσαμε καλα βγαλαμε κ τα εξοδα...

Ησυχο μαγαζι προτεινετε για ραντεβου αλιος δυσκολα ...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2018
niceman
Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
72
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mpoutsaras4776, Giorgos Koud, christos1917 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Δεκεμβρίου, 2018
Ολα τα λεφτά ο Τιτλος Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
02 Ιανουαρίου, 2020
Καλησπέρα! Εμείς που είμαστε ζευγάρι Α-Γ και λέμε να πάμε έτσι για την εμπειρία να το τολμήσουμε ή θα φάμε ήττα;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2