Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η πρώτη μου συνάντηση με την Άννα ήταν επεισοδιακή!!!
Αφού έχω πάρει το μεσημέρι την Kristina για 2η φορά, νωρίς το απόγευμα με πιάνει πάλι η όρεξη.
Κλείνω την Αννα για 1 ώρα.
Φτάνω στο δωμάτιο έτοιμος και σε λιγη ώρα χτυπάει η πόρτα.
Ανοίγω και βλέπω ένα κορίτσι στο υψος μου. Σχεδόν 1.90 με τα τακούνια παρακαλώ!!!
Πανέμορφα μάτια, έντονα ζυγωματικά, λίγο πειραγμενα χειλάκια, πεταχτά ελαφρώς πάνω δόντια και γλυκούλικα στραβά από κάτω.
Ωραία ντυμένη με ένα ασπρόμαυρο φόρεμα και ένα μακρύ παλτό.
Από κάτω ένα δαντελωτο ομορφο κορμάκι!!!
Ωραία μαλλιά, φυσικά, απαλά, σκούρα καστανά, που μύριζαν υπέροχα και διακριτικό άρωμα στο λαιμό της!
Λεπτά πόδια ωραία, όχι ομως γυμνασμένα, κιλακια στην περιφέρεια, στην κοιλίτσα και στον κορμό.
Έχει ενα μεγάλο tattoo στην κοιλιά στυλ guns & roses...
Λίγη κυτταρίτιδα και μεγάλο, βαρυ στήθος με ομορφες ρόγες.
Παρόλο που τρελαίνομαι με μοντελέ κορμιά η Anna μου άρεσε πολύ. Πιο πολύ το πρόσωπο που είναι πολύ γλυκιά αλλά θα έλεγα και το ζουμερό κορμι της.
Στην Ουκρανία εργάζεται σε φαρμακειο και είναι η πρώτη της εμπειρία στην δουλειά!
Αυτό συνεπάγεται πολλά αρνητικά αλλά και πολλά θετικά!!!
Μετά από 20 λεπτά, αφού είμαι ανάμεσα στα πόδια της και γλύφω κλειτορίδα αλλά και κωλοτρυπίδα και αφού της τον έχω δώσει ενδιάμεσα στο στόμα μερικές φορές.... χτυπάει το γαμημένο το κινητό μου και πρέπει να φύγω σε πέντε λεπτά το πολύ πετώντας.... για να προλάβω να βρεθώ εκεί που υποτίθεται πως ήμουν....
Που να μου ξανασηκωθεί!!! Η κοπέλα προσπάθησε αλλά το μόνο που έγινε ήταν χωρίς στύση να τη χύσω στο στήθος της και να φύγω.
Το γραφείο κατευθείαν ενδιαφέρθηκε για το εάν με χάλασε κάτι. Τους τηλεφώνησα και εξήγησα ότι κάτι μου έτυχε. Καμμία σχεση με το κορίτσι.
Την επόμενη μέρα μου είχε καρφωθεί να πάω να εξαργυρωσω το γραμμάτιο με την Anna.
Έτσι κι έγινε.
Μετά από πρωινή δυνατή συνεύρεση με Ρεμπεκα στο στούντιο, το απόγευμα ξανά έκλεισα την Αννα.
Πάλι στο ιδιο ακριβώς δωμάτιο οπως την προηγούμενη.
Χτυπάει πόρτα.... Ανοίγω και με κοιτάζει με έκπληξη αλλά και χαρά. Ίσως ειχε αμφιβολίες για το εαν έφυγα γιατί όντως κάτι έτυχε!!!
Ντυμένη με μαύρο παντελόνι, ψηλά παπούτσια, λίγο χοντρά και μια γυαλιστερή γκρι-ασημί μπλούζα που τόνιζε το στήθος της.
Κι από κει συνεχίσαμε ότι είχαμε αφήσει στη μέση την προηγούμενη, χωρίς καμμία διακοπή αυτή τη φορά.
Το τι συνέβη τελικά με μένα και την Αννα δεν εχει σημασία... γιατί δε σημαίνει ότι το ίδιο θα συμβεί με όλους. Καλο ή κακό, Ποιος νοιάζεται.
Σκατε το παραδάκι και μαθαίνετε....
Κρατάω τις "μυθοπλασίες" για πάρτυ μου αυτή τη φορά!!!!
Καλά Χριστούγεννα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 13, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, pilotgr, Sot.Georg79 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2018
o yourlover, η μούφα και ο αρλεκιν
24 Δεκεμβρίου, 2018
Καλά Χριστούγεννα, κύριε!
24 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλά Χριστούγεννα κύριε blizardeye!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3