Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 13 10
Call-Girls 29508
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
1η μου κριτική, συγχωράτε μου αν κάνω κάποια λάθη εν άγνοια μου.
2η φορά που κανονίζω από το συγκεκριμένο γράφειο. Είναι άψογοι κ εξυπηρετικοτατοι. Ήρθε το κορίτσι στην συμφωνημενη ώρα. Πολύ ευδιαθετη κ χαρομογελαστη. Μιλάει πολύ καλά ελληνικά για τον καιρό που βρίσκεται Ελλάδα.
Άνετη, δεν σπαταλαει χρόνο. Καθαρή, ψηλή με βυζαρες φυσικές απο τις λίγες και κορμαρα.
Πιπα πολύ καλή βαθιά υγρή με προσπάθεια gagging και πολύ καλό eye contact. Στην αρχή λίγο διστακτική για anal αλλά καθόλου εντελώς αρνητική. Λίπανση κ βουρ στο πατσά. Κωλαρα για πολύ σφυροκοπημα κ βυζαρες για κόντρα. Τελείωσα στην κωλαρα της μετά από περίπου μισή ώρα αγώνα.
Στα πολύ θετικά τα βαθιά παθιαρικα γλωσσοφιλα με ρουφηγμα της γλώσσας που με καβλωνε διαρκώς κατά την διάρκεια της μάχης.
Πολυ καλή συμμετοχή. Πιθανόν να έχει ήδη φύγει για την πατρίδα όταν ανέβει η κριτική. Καλές γιορτές κ υγεία σε όλους κ να περνάτε καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 18, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
78
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, THV και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2018
Πραγματικό αστέρι το κοριτσάκι μου. Δεν ξέρω τι κάνουν οι άλλες κοπέλες του γραφείου αλλά πιστεύω ότι η Νάταλι είναι από τα δυνατά κομμάτια. Την έχω συναντήσει δύο φορές και μόλις γυρίσει (ελπίζω), θα την ξανά δω σίγουρα.
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1