Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η αλήθεια είναι ότι για να πάρω την απόφαση να περάσω με την Μισέλ χρειάστηκε να περάσω από το συγκεκριμένο ναό του έρωτα δύο φορές.
Με κέρδισε με το σαλονάρισμα που κάνει, χαμογελαστή ,ζεστή , σίγουρη, με λάγνο βλέμμα. Είχα κάποιες επιφυλάξεις ως προς το σώμα της διότι
μου φάνηκε κάπως πλαδαρό. Κατέθεσα το μπλε παράβολο και πέρασα στο δωμάτιο. Για το χώρο έχω αναφερθεί και σε προηγούμενη κριτική, θα τον
ζήλευαν πολλά στούντιο των 50 ευρώ.

Όταν μπήκε η Μισέλ μέσα, την πρόσεξα κάπως καλύτερα. ηλικία απροσδιόριστη, ύψος μέτριο χωρίς τακούνια, σώμα κάθε άλλο παρά πλαδαρό
που φοβόμουν. Εξωτική και ταυτόχρονα κάπως γήινη ομορφιά, σε συνδυασμό με μία καταπληκτική στο άγγιγμα σκουρόχρωμη προς το καφέ
επιδερμίδα. Θυμιζε κάπως τους ιθαγενείς απο την ομώνυμη ταινία του 2006 που έχω σαν τίτλο της κριτικής. Το μόνο που την χαλάει λίγο έιναι μία
ουλή από τομή καισαρικής στην κοιλιά.

Έβγαλε το βρακάκι της , ξάπλωσε και κόλησε απάνω μου σαν βδέλα αρχίζοντας να με φιλάει. Δυστυχώς δεν έδινε με τίποτα γλωσσόφιλα. Πίπα έκανε
με προφυλακτικό ύστερα απο απαίτηση δικιά μου ,απαλή σε όλο το μήκος της ψωλής. Κατόπιν την έφερα απο πάνω με τον κώλο προς το προσωπό μου για να κάνουμε 69,
και σε αυτό το σημείο τρελάθηκα με το κωλοτρυπιδάκι της,το όποίο είναι το πιο δυνατό της σημείο, μίκρο απέιραχτο, με το που το βλέπεις θέλεις να το φας.
Πλην όμως όταν έπεσα να της το γλύψω, με το που το ακούμπησα με την γλώσσα αυτή τινάχτηκε λες και την χτύπησε ρεύμα. Ακολούθησαν άλλες δύο
προσπάθειες, αλλά μάταια, τιναζόταν δεν το δέχοταν με τίποτα. Δεν σου έδινε με την αντίδραση της την αίσθηση της δυσαρέσκειας ή της δυσανασχέτισης,
απλώς για κάποιο λόγο δεν μπορούσε να το αντέξει. Με τα πολλά με τα λίγα είχα ήδη καυλώσει άγρια, την έβαλα αρχικώς απο κάτω,
μουνάκι ικανοποιητικά στενό με πανέμορφα μουνόχειλα. Αφού την δούλεψα λίγο σε αυτή την στάση ,στην συνέχεια την πέρασα από επάνω με τον κώλο προς τα εμένα,
όπου επιδόθηκε σε ένα άνευ προηγουμένου latin χορό. Με λεπτές κάπως κυκλικές κινήσεις της λεκάνης, που συνοδεύνταν απο απίστευτα σφιξίματα με τα μουνόχειλά της, με τελείωσε.
Δεν βιάστηκε να φύγει, ξάπλωσε δίπλα μου χαιδευοντάς με, αλλά δυστυχως λόγο γλώσσας δεν μπορόυσαμε να πούμε πολλά. Είναι όμως τόσο γλυκιά
και φιλική που σε κάνει να θέλεις να την πάρεις φεύγοντας μαζί σου.

Θα είχε πιστεύω ενδιαφέρον να την πάρω στο μέλλον στο πρόγραμμα με το τζακούζι που προσφέρει το κατάστημα, αλλά δυστυχώς η τιμές σε αυτό
απευθύνονται σε ολιγάρχες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2018
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
rambo1982
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
444
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 oti na nai, jimadams71, quaresma17.6 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2019
Φιλε οντως, περασα πριν λιγο και μου φανηκε και εμενα ψιλοπαρδαλο το σωμα της. Μικρο βυζακι και κωλος πλαδαρος, για αυτο κολοσα και δεν δοκιμασα.Βεβαια η κοπελιτσα ηταν ΠΑΡΑ πολυ θερμη και καλη στο σαλονι, μπραβο της. Το μπουρδελο οντως μπηκα πρωτη φορα και εμεινα. Παρα πολυ καθαρο σαλονι και καναπεδες, και γενικα προσεγμενο. Ειδα κατι τιμες για τζακουζι και MOET σαμπανια 150 και 200 ευρω και ψιλογελαγε το πορτοφολι μου.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1