Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 13 10
Call-Girls 29421
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν θέλω να πω πολλά. Μετά τις τελευταίες κριτικές και τις φώτος που υπάρχουν είχα ψηθεί από καιρό για την Νάταλι, οπότε στην πρώτη ευκαιρία την πήρα με την μία. Έφτασε ακριβώς στην ώρα της και μπήκε μέσα ένα χαρούμενο κοριτσάκι 21 χρονών με το χαμόγελο στο χείλη!

Άριστη επικοινωνία στα ελληνικά, μπάνιο εκατέρωθεν, λίγο μπλα μπλα και ξαφνικά με άρχισε στα βαθιά γλωσσόφιλα. Άψογη επιδερμίδα και μυρωδιά, ωραίες φυσικές Ρώσσικες βυζάρες (ελαφρώς χαλαρές αλλά πολύ καλές γενικά) και μούσκεψε γρήγορα. Επιδόθηκε σε βασανιστικά καυλωτικό στοματικό και γλύψιμο στις μπάλες, που μετατράπηκε σε εξίσου καλό 69 έτσι ώστε να την γευτώ και εγώ.

Στα του σεξ, ήμουν τόσο φορτωμένος που απλά την άφησα να ανέβει από πάνω και να παίξει μπάλα μόνη της. Με τα πολλά πολλά, μέσα στο 10λεπτο την έχυνα βαθιά μέσα της σαν πυροσβεστικός κρουνός από cartoon! Μεγάλο χαμόγελο

Μπανάκι, λίγο ακόμα μπλα μπλα για το τι θέλει να κάνει στην ζωή της και άλλες πίπες, και τώρα την αρχίζω εγώ στα γλωσσόφιλα. Με τα πολλά την φορά την άφησα να καραμελώνει τα @@ μέχρι να μουλιάσουν! Στον 2ο γύρο σεξ, επιδοθήκαμε σε διάφορες άλλες στάσεις μέχρι που πέταξα το προφυλακτικό και την άφησα να με ξεζουμίσει με νεανικό στοματάκι της (CIM +20).

Σε γενικές γραμμές, έμεινα πλήρως ικανοποιημένος από την μικρούλα Νάταλι και την συνιστώ ανεπιφύλακτα για όσο ακόμα μείνει εδώ (πάει Ρωσσία σε λίγες μέρες και ποιος ξέρει πότε και αν θα ξαναγυρίσει). Γαμήστε όσο προλαβαίνετε! Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 20, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
golden21
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.394
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, THV, doc_lin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού