Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καθυστερημένη (κατά πολύ) κριτική. Ημερομηνία ενδεικτική αλλά μέσα στον Αύγουστο του 2018.

Μου είχε κινήσει την περιέργεια η Yvette και οι καλές κριτικές που είχα διαβάσει για αυτήν και αποφάσισα να πάω black! Έφτασε στο ξενοδοχείο με μικρή καθυστέρηση, αλλά όταν άνοιξα την πόρτα, κοντοστάθηκε. Μπήκε μέσα με ένα βλέμα προβληματισμού, και μετά από σύντομη κουβέντα που είπε ότι αισθανόταν περίεργα να συνεβρεθεί μαζί μου γιατί λέει της θύμιζα τον boyfriend της που ήταν κάπου στο εξωτερικό και ότι θα ένιωθε άβολα... Χμμμ;

Προς τιμήν της, ήταν έτοιμη να καλέσει το γραφείο να ακυρώσει το ραντεβού και να μου επιστρέψει τα χρήματα, αλλά αυτό θα με ξενέρωνε άσχημα εκείνη την στιγμή (και αργά το βράδυ κιόλας), ειδικά από την στιγμή που ήμουν ψημένος για γαμησάκι.

Με τα πολλά, πείστηκε να μείνει να δοκιμάσει και άμα δεν της άρεσε θα σταματούσαμε. Γδύσιμο και μπάνιο κλασσικά από μεριάς της. Αρκετά καλό και σφικτό σώμα, με δίμετρα πόδια γαζέλας και σούπερ βυζί και κωλάρα.

Μετά το μπάνιο, ήρθε και ξάπλωσε δειλά δίπλα μου και συζητήσαμε λίγο (English only). Με τα πολλά πολλά, και επειδή δεν την έβλεπα να κάνει κίνηση, έκανα εγώ και άρχισε το μπαλαμούτι. Ήταν λίγο μαζεμένη αλλά σιγά σιγά λύθηκε και περάσαμε στο κυρίως πιάτο. Πολύ καλή και βαθιά πίπα με τέχνη και γλύψιμο στις μπάλες. Σεξ σε διάφορες στάσεις με σούπερ βαθιά διείσδυση και δυνατό χύσιμο στο πρόσωπο και στις βυζάρες. Μετά το απαιραίτητο διάλειμμα την έβαλα να ρουφάει πούτσα και αρχίδια μέχρι να καταθέσω δεύτερη φορά στο στόμα της.

Τελικά παρόλες τις αρχικές ενστάσεις, τα έκανε όλα με το Νι και με το Σιγμα! Όπως παραδέχτηκε και η ίδια, "it wasn't that bad!" και τα κατάφερε μια χαρά!

Όσο για μένα, πέρασα καλά παρόλη την αρχική κρυάδα που παραλίγο να φάω αλλά δεν νομίζω ότι θα την ξανατιμούσα, δεδομένου ότι στα ίδια λεφτά υπάρχουν άλλες εκεί έξω που, μάλλον, δεν θα τους θυμίζω τον γκόμενό τους (βλέπε Adele που είναι και πιο μουνάρα και την ξεπάτωσα και 4-5 φορές μέχρι πριν λίγο καιρό Κατσικογάμης). Αντικειμενικά όμως, και άσχετα με την δική μου ιδιαίτερη εμπειρία, νομίζω πως ένα 7/10 είναι, ειδικά άμα είστε λίγο black lovers. Αυτά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 13, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
golden21
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.394
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, kwstasxat, ilarionas και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού