Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Περνουσα εξω απο τον οικο οπου ενας κυριος με κυριος με brutal φωνη διαλαλουσε να παμε και πανω πολυ καλο σεξ !!!
Με επεισε και ανεβηκα τα σκαλοπατια φτανοντας στο οροφο οπου περιμενα να βγει απο το δωματιο η Παολα.
Η υπηρεσια αναφερε απλο προγραμμα με ολες τις στασεις και επιπλεον εγγυηση επιστροφης χρηματων !!! Προσκύνημα
Μην τα λες αυτα δημοσια κουκλιτσα μου κυκλοφορουνε και επιτηδειοι Καπέλο
Η κορασιδα περασε ενα φουλ 10λεπτο στο δωματιο με εταιρο συναγωνιστη χωρις ενοχλησεις απο την υπηρεσια,
καλο σημαδι αυτο λεω. Οχι οτι αργω αλλα δε μου αρεσει να χτυπανε πορτα στο 7λεπτο για να δειξουν στην
κοπελα οτι τελειωσει ο χρονος.
Οταν βγηκε η Παολα απο το δωματιο αντικρισα μια γυναικα 30 ετων Κολομβιανη.
Ειναι ψηλη με σκουρο δερμα και γεματο λατινοκωλο !Το σωμα της εχει αρκετα τατουαζ,στο μπρατσο στο ποδι στη γαμπα.
Το βυζι της ειναι 2αρι ψιλοκρεμαστο αλλα οχι νερουλο.
Το προσωπο της θα το ελεγα ουδετερο, δεν εχει καποια ιδιατερη ομορφια η καποιο σεξι στοιχειο πανω του.

Μπηκα στο δωματιο και περιμενα την Παολα που ειχε αλλα 2 δωματια πριν απο εμενα, εχουμε ωρα λεω..
ευτυχως που ειχα πολλα μεγαμπαϊτ στο κινητο και εκανα κανα δυο βιντεοκλησεις σε μυστες να περασει η ωρα..
Περασε κανα 20λεπτο και τσουπ μπηκε στο δωματιο η κορασις που με επιασε με ... το κινητο στο χερι.
Το εκλεισα αιφνιδιως και το πεταξα πιο κατω στο κρεβατι να μην ενοχλει.
Ακολοθησε μικρο σοσιαλ με την κορασιδα να μιλα πολυ λιγα ελληνικα.
H Παολα εκατσε καθετα στον κορμο μου και μου περασε καποτα σε ετοιμο πεος χωρις καποια αλλα προκαταρκτικα,
ειχα θεα την λατινοκωλαρα της και ετσι δεν εχασα ευκαρια να της ριξω μερικες μπατσες με τα κωλομερια να παλλονται σα
ζελε.
Την ρωτησα αμα μπορω να την χαϊδεψω (ξερετε που) και μου ειπε ναι αλλα να μην βαζω δαχτυλα μεσα.
Εχωσα το χερι στην κωλοχαραδρα της και χαϊδευα κωλοτρυπα και μουνι τα οποια ηταν γεματα κρεμα Σπασίκλας

Η πιπα της πολυ καλη με ενταση παθος και μουγκρητα, το deep throat το εχει για πλακα, μου τον εβαζε ολο μεσα
στο στομα της μεχρι κατω τη βαση του πεους. Ναι! Καπέλο Προσκύνημα
Απο ορχεις δεν περνα Λύπη

Η διαρκεια της πιπας εξαρταται απο εσας, εγω την σταματησα μετα απο κανα τριλεπτο για να μη χυσω στο στομα της.
Την ανεβασα απο πανω μου οπου καθεται ανετα πανω στο καβλι και κουνιεται σα λυσασμενη, γυρισμα στα τεσσερα
οπου κολλησα πανω στα κωλομερια της και αρχισα να την γαμω δυνατα, φανηκε να της αρεσει και τα βογγητα της
γεμιζαν το δωματιο, γυρισμα σε κανονικη σταση οπου εγλειψα τη μαυρη κολομβιανη ρωγα και τα μασταρια της.
Με αγκαλιασε και με χουφτωνε διαρκως οσο τη γαμουσα δυνατα και σε αυτη τη σταση, ενω ελεγε συνεχως και papi papi Χμμμ;
Eκανα επιθεση για γλωσσοφιλα αλλα δεν...
Θα σε τιμωρησω της ειπα, γαμωντας της δυνατα με την Παολα να εχει ανοιξει τεντα τις ποδαρες και να τον τρωει.
Την εχυσα με φορα στο μουνι οπου στραγγιξα στην αγκαλια της. Ντυθηκε και εφυγε ενω ανανεωσαμε το ραντεβου.

Συμπαερασματικα η Παολα ειναι μια μιλφ Κολομβιανη που γαμιεται με παθος και συμετεχει αρκετα στο γαμησι.
Ειναι πολυ καθαρη και εχει ωραια υφη στο δερμα της.
Της αρεσε το δυνατο γαμησι και δεν εκλεψε ουτε στιγμη, το μονο αρνητικο η αρκετη χαλαροτητα του κολπου της λογω κρεμας.
Ο χωρος καθαρος χωρις ενοχλησεις απο υπηρεσια. Καπέλο

Σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πάολα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.961
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, n.smirni76 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2018
φωτια αλλα δεν λες κ καλα λογιαΧμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1