Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
2.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Απόγευμα Παρασκευής και λέω ας δοκιμάσω την Χριστίνα που είχα δει την προηγούμενη μέρα και μου είχε κινήσει την περιέργεια,τι το θελα ο μαλακας....
Λοιπόν δίνω το 20€ο στην τσατσα η οποία ψευδώς ανακοινώνει ότι η κοπέλα κάνει τα πάντα πλην πρωκτικού και θα σας εξηγήσω παρακάτω γιατί το λέω.Ετσι λοιπόν μετά από λίγο έρχεται η Χριστίνα που είναι Ρωσσιδα Νταρντανα με χαλαρό σώμα ατσουμπαλο που επιμελώς κρύβει την ασχήμια με ένα εφαρμοστό μαύρο ολόσωμο μπαίνει δωμάτιο χαμογελαστή και ομιλητική και παειβνα ξαμπλωσει δίπλα μου εδώ κάνει το πρώτο φάουλ της ζητάω να βγάλει τις ψηλές μπότες μου λέει όχι γιατί της λέω με ρωτάει προμπλεμ αφού μάλλον κατάλαβε ότι δεν θα συνεχίζαμε αφού την είχα σταματήσει οκ μου λέει και τις βγάζει δεν νομίζω ότι ζήτησα κάτι παράλογο ούτε ήταν διαδικασία δυσκολη να το έκανε έτσι αφού της εβγαλε χωρίς να πει κάτι άλλο πάει να μου κάνει λίγο ισπανικό με τα βυζιά της που είναι τελείως νερουλά καθώς έρχεται πιο κοντά μου έρχεται μια άσχημη οσμή μασχαλιλας φάουλ δεύτερο ήρθε απλυτη όλα αυτά έγιναν πολύ γρήγορα σε δευτερόλεπτα αμέσως ανοίγει την Καποτά και την περνάει σε εντελώς πεσμένο πουτσο φάουλ τρίτο προκαταρκτικά μηδέν εδώ να πω ότι αποδεικνύεται η ψευτιά της τσατσας αφού λέει ότι κάνει τα πάντα πλην πρωκτικού τους γιατί μου πέρασε αμέσως Καποτά χωρίς να ρωτήσει πώς ήθελα τσιμπούκι απλά εγώ πάντα θέλω Καποτά αλλά κάποιος που θέλει ελεύθερο θα πρέπει πάλι να διεκδικήσει τις ψευτιες του σαλονιού και η Χριστίνα να τού το παίζει ότι δεν καταλαβαίνει Ελληνικά.
Αφού λοιπόν δεν φτιαχνομουν καθόλου μιας και το τσιμπούκι της ήταν τραγικό πιο πολύ χέρι χρησιμοποίησε πάρα στόμα δηλαδή μου έπαιζε τον πουτσο έτσι της λέω πήγαινε καλύτερα δεν χρειάζεται να συνεχιστεί άλλο η παρωδία και απλά την έδιωξα με ήρεμο τρόπο.
Ήταν μια ακόμα φολαρα στο συγκεκριμένο μαγαζί που σίγουρα δεν πρόκειται να ξαναπατήσω ποτέ εκτός και αν έρθει ένα στανταρακι που ελπίζω να επιστρέψει μόνο τότε διαφορετικά οποία άλλη φέρουν δεν θα ξανά ρισκάρω γιατί σήμερα πολύ απλά έχασα έτσι απλά 20€ο με μια εντελώς άχρηστη ανίκανη ανάξια γυναίκα που δεν μπορεί σε καμία περίπτωση να ανταποκριθεί φυσικά και σας λέω να την απορρίψετε γιατί η όλη φάση ήταν ξελρα από κει και πέρα η επιλογή είναι δική σας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimi7064i, thalasolikos37, Andrew256 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2018
Η αλυσιδα Φωκαιας ξαναχτυπα!
PV
Peter Van Norden
22 Δεκεμβρίου, 2018
Βασικά θεωρώ πως έπρεπε να ζητήσεις πίσω τα χρήματά σου από την πρώτη στιγμή.
Προσωπικά εδώ και πολλά έτη έχω στην μαύρη λίστα τον συγκεκριμένο οίκο.
22 Δεκεμβρίου, 2018
Αυτό με τα πάντα όλα πλην πρωκτικού.
Θυμίζει μία πίτα γύρω απο όλα, χωρίς γύρω! Γερο-μύστης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3