Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Διαβάζοντας και εγώ τις κριτικές για την κοπέλα αποφάσησα πρίν καιρό να την επισκεφτώ.
Η αλήθεια είναι πως την έχω τιμήσει αρκετές φορές στον Πιπίνου 118 αλλά και στο Αγκύρας 12Α.

Η κοπέλα έχει ύψος γύρω στο 1,65-1,67 με κορμάκι λαμπάδα, είναι απο Ρωσία όπως αναφέρει, είναι γλυκιά και κάνει τρομερό τσιμπούκι.
Ξεκινάω και τελειώνω με το τσιμπούκι της. Εντάξει δέν το βάζει και 100% μέσα αλλά παλεύει αδιάκοπα να σε κάνει να περάσεις καλα. Για να πώ την αλήθεια σε όλη μου την πορνοκαριέρα θα το χαρακτήριζα ως το 3ο καλύτερο τσιμπούκι που μου έχουν κάνει ever.
Ελληνικά δεν ξέρει οπότε μόνο αγγλικά.
Έχει ωραία μικρά βυζιά, πολύ όμορφα πόδια τα οποία με τα τακούνια γραμώνουν ακόμα περισσότερο, ωραίο κορμί αλλά λίγο άσχημα δόντια... Είναι πάντα μοσχομυριστή και καθαρή. Το νινί της πάντα ξυρισμένο και μυρωδάτο.

Συνήθως με το που μπαίνει την βάζω να σκύψει για τσιμπούκι όπως είμαι όρθιος χωρίς να βγάλει τα τακούνια της μιάς και το φετίχ μου είναι τα τακούνια.
Καμιά φορά κάθομαι στην καρέκλα ψιλοξαπλωτά σαν πασάς και συνεχίζει το στοματικό και τελειώνω με αυτήν ανάσκελα και το κεφάλι στην άκρη του κρεβατιού να σπάει προς τα κάτω και εγώ απο πάνω για mouthfuck και χάζεμα της υπέροχης μουνάρας της.

Έρχετε πάντα σχετικά γρήγορα στο δωμάτιο αλλά δέν βιάζετε καθόλη την διάρκεια της συνεύρεσης και στο τέλος πάντα μου δίνει 1 φιλάκι στο μάγουλο. Ομορφη κίνηση αυτή όσο μικρή και αν είναι... Έρωτας

Θα την ξανατιμήσω ενοείτε.

Αχ αυτές οι Ρωσσίδες είναι για μένα μακράν οι καλύτερες στο σέξ.
Καλή συνέχεια μάγκες!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kinkey, Andrew256, quaresma17.6 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2018
Επειδή λες είναι το 3ο καλύτερο τσιμπούκι της Τζένης, ποιά βάζεις στα τοπ 2 τυπε?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1