Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καταφθάνω που λέτε συνοδοιπόροι στην γνωστή υπόγα της φυλής. Καθώς κατέβαινα τα σκαλιά η δυσωδία της υγρασίας άρχισε να με τυλίγει, κάθε κύτταρο του σώματος μου έλεγε "φύγε βλάκα", αλλά λίγο το τσίπουρο που είχα κοπανήσει, λίγο το ότι βαριόμουνα να ανέβω επιτόπου τα σκαλιά, συνέχισα Γαμήσου.
Βγαίνει η Έμιλυ ξανθό σλαβάκι, μέτριο βυζάκι, μέτριο πρόσωπο, γενικά όλη η κριτική θα μπορούσε να τελειώσει με ένα μέτρια. Και εκεί που πάω να φύγω, μου πετάει ένα έχω όρεξη για ελεύθερο στοματικό σήμερα... και φυσικά την πάτησα ΈρωταςΈρωταςΈρωτας .
Μπαίνω καθαρίζω κλείστρα, θαλάμη ανάβω τσιγάρο και περιμένω. Έρχεται και χωρίς πολλά πολλά τα βγάζει όλα ( μη λερωθεί μου λέει το βρακάκι είναι ακριβό) και με πλακώνει στην πιπούλα. Δε θα το πιστέψετε ρε μάγκες αλλά ήταν... μέτρια ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Την ξαπλώνω σε ιεραποστολικό, τη γυρίζω απο δω τη βάζω απο κεί αλλά βαριόταν μωρέ (είχε πολύ δουλειά όπως μου ανέφερε στο τέλος εκείνη την μέρα ΓαμήσουΓαμήσου) δε γ@μιέτε λέω.... Στα τέσσερα να φύγουν τα παχιά μπας και πάμε για ύπνο ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης Αν και έδωσα πόνο σα γνωστός αρούγκανος δε γκρίνιαξε με άφησε να της χαιδέψω το μέτριό της κωλαράκι για λίγο αφού τελείωσα και όσο γρήγορα ξεντύθηκε όταν ήρθε άλλο τόσο γρήγορα ντύθηκε και έφυγε δίνοντας μου ένα φιλί στο μαγουλάκι ΈρωταςΈρωταςΈρωτας Δε θα την πρότεινα σε νηφάλιους ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2018
Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1