Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπερα συναγωνιστες...ο τιτλοσ λιγο παραπλανητικος αλλα αμα εχετε συναντησει Ριμα και συναντησετε και την συγκικριμενη θα καταλαβετε!!! Μετα τις 2 κριτικες των κυριων πιο κατω ειχα παρει την αποφαση μου...ειδικα αυτη του YourLover μου εδωσε το τελικο σπρωξιμο που ηθελα..να επισημανω εδω βεβαια οτι δεν ηταν ΤΟΣΟ προθυμη οσο με τον εν λογω συναγωνιστη, μπορει να τον γουσταρε παραπανω, γουστα ειναι αυτα.

Η Kristina ειναι ενα πολυ ομορφο κοριτσι, κατ εμε οχι πανω απο 30...Οι φωτο του πρακτορειου ειναι λιγο παραπλανητικες αλλα οχι με κακο τροπο..απλα στο σιτε δειχνουν ενα μπαμπατσικο μιλφ με φουσκωμενες βυζαρες και γενικα μια maturonymphoκατασταση (αν υπαρχει αυτη η λεξη ΠροσκύνημαΠροσκύνημα) κι εγω ΔΕΝ συναντησα κατι τετοιο..Αν συνεχισει ετσι βεβαια παει για κοπυ παστε (που λεει κι ο Πολακης) της Ριμα..το χρωμα δερματος και γενικα το σωμα εμενα με παρεξενεψε οσον αφορα την ομοιοτητα στην αισθηση (αναμενω γνωμες στα σχολια) Αυτο το Ρωσικο εντυπωσιακο παρουσιαστικο, με λιγη τρελα, απειρες λεξεις το λεπτο και προθυμη για πολλα...νταξ αυτη δεν εχει ακομα το role play αλλα τεσπα. Πολυ καλη πιπα με πνιγμους, αρχιδοσαλιαρισματα και ολα αυτα τα ρομαντικα...Αμα την αφησεις ελευθερη φωναζει πολυ, μα πολυ ομως!!ΣπασίκλαςΣπασίκλας Περιττο να πω οτι η συνεννοηση ειναι δυσκολη ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΑΝΣΛΑΤΕ...ναι καλα ακουσατε κυριοι, αν και αυτο δεν ειναι σχεδον ποτε προβλημαΚατσικογάμηςΚατσικογάμης: Γενικα ειναι πολυ αδυνατη, με μικρο βυζι που δεν ειναι και καμια φοβερη δουλεια..Να πω στα αρνητικα οτι δεν εκανε μπανιο ουτε πριν ουτε κατα τη διαρκεια ουτε μετα..και γενικα εδωσα κατι φιλια στην αρχη και δεν ηταν και φοβερη φρεσκαδουρα οποτε το κοψα κατευθειαν γιατι νταξει δεν εχω και καμια καψα τωρα. Ο κολος πολυ καλος εμφανισιακα αν και δε μπηκα, το τσιγκουνευτηκα ο ΣκρουτζΧμμμ;Εμμμμ

Βαζω "ισως" στο αμα θα τη ξαναβλεπα γιατι υπαρχει μεγαλη ποικιλια τελευταια και ειναι λιγο καπως να παρεισ 2 φορα κατι, πρεπει να σε εχει κερδισει παρα πολυ με το τροπο της..Παντως ειναι πολυ καλο κοριτσι, φερθειτε με σεβασμο και καλοσυνη θα προτεινα, αν και η πλειοψηφια απ οτι εχω καταλαβει το κανει ηδη!! Καταλαβα οτι ειναι ψυχαρα γιατι ενω της αφησα 150 ευρω επειδη τη ζορισα λιγο παραπανω, εκεινη πηγε αμεσως και μου βγαλε ενα 10ρικο απο τη τσαντα της..Δε ξερω για σας αλλα απο μενα ρεσπεκτ ΠροσκύνημαΚαπέλο

Αυτα μαγκες απο μενα..ευχομαι καλες γιορτες και καλα γαμησιαΝαι!Ναι!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 20, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
714
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Georgexplo, delipas και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2018
Φίλε ωραία η "μούφα" κριτική σου.
Έχεις απόλυτο δίκιο για το ότι είναι μια "μικρή" Rima.
Χθες που την είδα ξανά, πριν ανέβει η κριτική σου έκανα την ίδια σκέψη. Ειδικά στο ενδιάμεσο που μπήκαμε μαζί στο ντουζ και είχε δυνατό φωτισμό και είχε μουτζουρωθεί από το μακιγιάζ γύρω από τα μάτια!!!!
22 Δεκεμβρίου, 2018
ρε φιλε δεν εχω καταλαβει γιατι την λενε μουφα τη κριτικη σου λες και ειπες κατι εξωπραγματικοΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2