Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 36 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πολλές οι συναντήσεις μου με την γυναικάρα Μόνικα. Κι έτσι η παρούσα κριτική, είναι συνολική για τις περίπου 15 φορές που την-ε Μεγάλο χαμόγελο γάμησα, τελευταία 2ετία.
Είναι γλυκιά, ψηλή και χαδιάρα. Πολύ χαδιάρα! & μ' αρέσει. Το φιλί μας από τη πόρτα, συνεχίστηκε ως το κρεβάτι. Έγινε βαθύ, με τις γλώσσες μας να επιδίδονται σε συνεχή "φιδίσιο" χορό ηδονής. Την έγλειφα και τη φιλούσα ..παντού! Η αρωματική μωρουδίστικη τρυφερή επιδερμίδα της, καλεί το στόμα σε διαρκές γλειφορούφηγμα!! Οι αληθοφανείς αναστεναγμοί και βογγητά σε συνδυασμό με την ανατριχίλα της, μου δήλωναν πως είμαστε σε "καυλό" δρόμο. Με ρούφαγε στο λαιμό και η καύλα μου στο ζενίθ.
Το 69 κράτησε λίγο. Το μουνάκι της στο στόμα μου, παρα-υγράνθηκε και την-ε Χαμόγελο γαμούσα με το χέρι, ενώ γλωσοφιλιόμασταν. Κατόπιν πήρε στο στόμα της το καυλί μου, και το εξαφάνισε!! Βαθύ υγρό μαυλιστικό... αλλά, αυτό το ρούφηγμα των αρχιδιών-ε που έκανε, με ξεπέρασε!! Αυτό είναι το σημείο ζενίθ που λέω παραπάνω. Διαρκές, με το χαρακτηριστικό ήχο πλουπς-πφλοπς, υγρό, καυτό, με ελαφρύ ηδονιστικό κάψιμο/μούδιασμα.... Πως δεν έχυσα εδώ, ένας θεός ξέρει.
Πέρασμα καπότας, και κάρφωμα στη μούνα της. Στους ώμους μου τα πόδια της και γερές πουτσιές. Όσο πάει.
Υστερα στα 4, με καυλιάρικα βογγητά και κραυγούλες, τα έδωσα όλα και κάθιδρος έχυσα στο φλογισμένο αιδοίο της. Μείναμε αρκετά έτσι. Βρήκαμε την ανάσα μας και παράγγειλα καφέδες. Πήγε στο μπάνιο και ήρθε δίπλα μου, τυλιγμένη στη πετσέτα, χαμογελαστή με ανυπόκριτο αυθόρμητο ενδιαφέρον, να με ....ρουφήξει!! Λίγο καφέ, λίγο τσιγάρο και πολύ τσιμπουκάρα η Μόνικα... Και όχι μόνο πίπα, αλλά με έγλειφε πατόκορφα... Με ξανακαύλωσε σύντομα το πουτανί, την έγλειψα κι εγώ λίγο και στη σούφρα και την-ε Μεγάλο χαμόγελο κάρφωσα πάνω στο καβλί μου ανάποδα, για να βλέπω και να δαχτυλιάζω τη σούφρα που σε λίγο θα τιμωρούσα... Χτυπήθηκε μανιασμένα στο καυλί μου και ήρθε η ώρα Κατσικογάμης του πόνου!!! Στα 4 τώρα και σιγά στην αρχή, διερευνητικές ρηχές πουτσιές. Καλή αίσθηση, καυτής καύλας και οι πουτσιές βάθαιναν όσο άνοιγε η σούφρα... Κάνα τέταρτο την κωλογαμούσα μανιασμένα... Κωλοχάστουκα γερά να κοκινίζει ο πωπός, μαλλιοτράβηγμα, βογγητά, ουρλιαχτά, μπινελίκια. Ροκ κατάσταση!!! Έχυσα κάθιδρος βαθιά στο κωλάντερο και βγήκα. Αφαίρεσα την καθαρή καπότα και μου ρούφηξε τις τελευταίες σταγόνες. Η σούφρα της ήταν κατακόκκινη, ανοιχτή με λίγα απ' τα χύσια μου πάνω. Πήγε για ντουζάκι, ήπιαμε τον καφέ μας και κουβεντιάσαμε λίγο, ως που να φύγει.
Κάπως έτσι εξελίχθηκαν όλες οι συναντήσεις μου με την Μόνικα.
Καπέλο ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ! ΚΑΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 20, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
-ΜΟΝΙΚΑkwlapa
monica-agn-2-20-1461001515
John.Greek
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
2.443
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, nitro28 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού