Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 433099
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ερχομενος στην πρωτευουσα για πολυ συγκεκριμενο χρονικο διαστημα και μη εχοντας την απλα να ψαχτω και να κανω τις τσαρκες μου προετοιμαστικα μεσα απο το bou.τα μαγαζια εκει γυρο οπου ανοιγαν στης 10 ηταν ανοιχτα αλλα ολα περιμεναν τις κοπελες οπου ηταν στον δρομο..μαλακια αυτο και το καταγγελω .....
τελευταια επιλογη ειχα το 60 οπου δουλευαν δυο (2) κοριτσια αλλα δεν ειχα γνωση για κανενα απο αυτα !!!μπαινοντας με καλοσοριζει η κυρια στην υποδοχη (ευγενικοτατα)και μου παρουσιαζει μια κοπελα την αλικη μιας και η αλλη ηταν καπου χαμενη και αυτη οπως οι αλλεςΧμμμ;!!!
η αλικη λοιπον οπου επελεξα χωρις γνωση και βαδιζοντας στα μονοπατια του αγνωστου ειναι μια κοπελα 25 μαιων με παρα πολυ ωραιο προσωπο με μεγαλα τρειαροτεσσαρια βυζια μεγαλη περιφερεια βραζιλιανικη, κωλο στητο,αδυνατα ποδια ,ωραια ακρα και αρκετη κυταριτυδα στους μυρους της πραγμα ασχημο για εμενα στο σαλονι στο δωματιο ομως το σωματης ειναι τοσο σφιχτο και τεντομενο που δεν με ενοχλησε καθολου ισα ισα οπου εχει τρομερο κωλο το κοριτσι στα τεσσερα!!!
εδωσα το 50αρι μπηκα στο δωματιο ηρθε και το κοριτσι λιγο μετα ....ξεκινησαμε με γλυξιμο εκατερωθεν στο στηθος και μετα αρχισε να με χαιδευει να μου γλυφει τις ρωγες να μου γλυγει τα αρχιδια και να μου τον παιζει και γενικα ηταν πολυ δοτικη στο να προσπαθησει να με ανεβασει οπου και τα καταφερε στο επακρον!!!
ειχε εναν φοβο ναμιζοντας οτι θα την πνηξω με το να της πιεζω το κεφαλι αλλα οταν ειδε οτι δεν ειμαι πιεστικος εκανε μια πολυ ωραια πιπα με σαλιο και χερι οσο πρεπει ...το ευχαριστηθικα ....κατεθευαν γυρισε στα τεσσερα οπου πραγματικα εχει τρομερο στησιμο το κοριτσι και ενα ωραιο παχυ μουνι και αρχισα να την γαμαω οπου και σε αυτην την τεραστια στητη κολωρα εχυσα με μεγαλη ευχαριστηση.....καλες εντυπωσης για μια φορα ειμαι οκ.........στο επανειδιν αδερφια!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
93
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kagkeliaris, Grigori Rasputin, downunder

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού