Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γειά σας παίκτες είχα στο στόχαστρο 3 κοπέλες μέσα σε αυτές και η Kristina τελικά μετά από παρότρυνση συναγωνιστή επέλεξα την εν λόγω κυρία!Έχω φτάσει δωμάτιο στέλνω αριθμό μετά από λίγο μου λένε απτό γραφείο είναι στο ταξί η κοπέλα θα έρθει σε λίγα λεπτάκια και έτσι περίμενα καρτερικά,Έχει περάσει ένα τέταρτο μου στέλνουν απτό γραφείο ξανά ότι ο ταξιτζής που την μετέφερε την έκανε κύκλους και τελικά την παράτησεΜαλακίακαι τώρα περιμένει taxi beatΚεφάλι σε τοίχο! Στέλνω πείτε της να μην να μην αγχώνεται θα περιμένω και από μέσα μου φοβάμαι μην έρθει η κοπέλα τσιτομενη και πληρώσω εγώ τα νεύρα του ταξιτζήMoney Mouth μετά από 35 λεπτά χτυπά η πόρτα βλέπω την κοπέλα άνετη χαμογελαστή με το μαύρο μίνι φόρεμα το καμιλο μπουφάν και κάτι ωραία παπούτσια,Εμφάνιση όπως περιέγραψε και ο Yourlover σχεδόν αυτό που βλέπετε στις φωτό ψηλή λιγνη αδύνατη ούτε κόκκαλο ούτε νταρντανα σιλικόνη στήθος πειραγμενα χείλη κοιλιακοί φέτες εντυπωσιακή γυναίκαΓλώσσα
Αγγλικά ούτε για δείγμα με άρχισε και μένα στα ρωσικα ήρθε καθαρή δεν πήγε για μπάνιο με αρχίζει στα φιλιά και τα τριψίματα και άρχισε να λέει συνέχεια το όνομα μου τσουπ σηκώθηκε η τσαπού και πετάχτηκε μέσα απτό μπουρνούζιΚουλ με το που το βλέπει αρχίζει να μου τον παίζει και καπάκια γονατίζει για πίπα,Υγρή βαθιά με dt και mouthfuck χαστουκακια στο μάγουλο και καραμέλωμα στα μπαλάκια,της τραβάω το φόρεμα βγαίνουν οι βυζάρες της χουφτωνα και μετά από λίγο την γδυνω μένει με τις διχτυωτες κάλτσες λέει κάτι στα ρωσικα μετά δείχνει και τους 2 μας λέγοντας me you fuckΚατσικογάμης την στεινω απέναντι στον καθρέπτη όρθια την βουτάω απ'την κοτσίδα και αρχίζω το σφυροκόπημα με παράλληλα σκαμπυλια στα κωλομερια,γούσταρε η γκόμενα πολύ μετά γονατίζει στο πάτωμα την καρφωνω κι έτσι ύστερα πάμε κρεβάτι ανεβαίνει από πάνω με φιλάει σαν να ταν γκόμενα μου και αφού τριβοταν στην τσαπού μου της λέω είμαι κοντά να χύσω(αποτι κατάλαβα καταλάβαινε αγγλικά αλλά δεν μπορούσε να απαντήσει)και την ώρα που της λέω χύνω άρχισε να τρέμει με σπασμούς χυνοντας και αυτή Ναι! τέλος πρώτου γύρου στο μισάωρο κουρνιασε στο πλευρό μου σαν να με ήξερε καιρό πολύ gfe φάση έφυγα για μπανάκι μετά δεν ακολούθησε γυρνώντας προσπαθούσε να μου πιάσει κουβέντα μέσω Google Translate αλλά μετά από κάνα πεντάλεπτο άρχισα να την γλύφω από πάνω ως κάτω αποτρέποντας περαιτέρω χρονοτριβες,Έδειχνε να ερεθιζεται πολύ φτάνοντας στο γατάκι της γυριζουμε 69 χόρτασα να γλύφω παιζαν και γλωσσοφιλα συνέχεια,Μετα με δική της πρωτοβουλία ακολούθησαν 3 στάσεις από πάνω πισωκολλητό ιεραποστολικό,ειδικά στο πισωκολλητό μας άκουσε όλο το χοτέλι απ'τις κραυγές τηςΝαι! δεν τελείωνα όμως ξαπλώνω της τον δίνω πίπα ρουφούσε και τον έπαιζε μετά γερνει δίπλα μου χώνει την γλώσσα της στις μπάλες μου κιεγω τον έπαιζα απολαμβάνοντας την θέα και την καυτή της γλώσσα που με μουλιαζεΓλώσσα μετά από λίγο τελείωσα στο παρα πέντε του χρόνου,Εγυρε ξανά μου μιλούσε ρωσικά και με φιλούσε γλυκά,Έφυγε για μπανάκι μετά πήγα κιεγω την σκούπισα το εκτίμησε δεοντος όπως και αυτή μετά με φρόντισε μιλήσαμε λίγο ντύθηκε και στο τέλος αγκαλίτσες και φιλάκια αποχαιρετιστήρια όλο έκανε να φύγει αλλά κοντοστεκοταν,Έφυγε
χαιρετοντας με εγκάρδια Έρωτας και παίρνοντας τα χρήματα που ούτε καν τα μέτρησε!Τελικά παρότι αγαπούλης είχα προετοιμαστεί για χαρντκοριες μετά την κριτική του Yourlover αλλά είχαμε gfe με μικρές δόσεις pse!Η κοπέλα ξέρει να μετατρέπεται(εξ ου και ο τίτλος)ανάλογα με το τι της βγάζει ο καθένας,έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος γιατί εκτός από γυναικάρα έκανε τα πάντα να με ευχαριστήσει έβγαλε μια καλοσύνη και μία "αθωότητα" παρόλο που φαίνεται ότι είναι έμπειρη στο επάγγελμα,Το μόνο μείον η έλλειψη αγγλικών αλλά η γλώσσα του σώματος και ο γουγλης παρακάμπτουν αυτή την γλωσσική δυσκολία!-10€ λόγω viber..Bella ετοιμάσου έρχεται η σειρά σου!!!Καλά Χριστούγεννα σε όλουςΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, geroksouras, Sproxe Garsia και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού