Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 12 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Το μωράκι αυτό το είχα βάλει στο μάτι καθώς οι φωτογραφίες μου άρεσαν αρκετά.Για καλή μου τύχη βρέθηκα στη λεοφώρο των ονείρων για μια δουλίτσα και αποφάσισα να περάσω για ένα σύντομο incall.Μετά από 15 min βρισκόμουνα στο χοτέλι και μετά από υπόδειξη της ευγενέστατης τηλεφωνήτριας τσουπ χτυπάω κουδουνάκι.ΚαπέλοΤο μωράκι είναι αρκετά όμορφο θα έλεγα,όμορφο πρόσωπο,ελαφρως φουσκωμένα χείλη για να αγκαλιάζουν το πουτσοκέφαλο αρμονικά,αλλά όχι σε σημείο ροφού,ύψος και βάρος σε λογικά πλάισια.Σίγουρα άμα την πετύχαινες σε κανένα μπαράκι έξω θα σου τραβούσε την προσοχή!Εκεί που με απογοήτευσε λίγο είναι με τη γενικευμένη χαλάρωση σε όλο το σώμα.Η κοπέλα αυτή πρέπει να είναι τσακωμένη με τη γυμναστική αν και σε γενικές γραμμές έχει καλό σωματακι.Πρώτη εντύπωση επομένως μέτρια προς καλή.Σε κερδίζει όμως με το στύλ της,το χαμόγελό της και την ομιλιτηκότητά της.Με υποδέχθηκε με μια ρόμπα σατέν ανοιχτή και μέσα να διαγράφονται τα καβλοεσώρουχά της!Ναι!Αφού έγιναν οι απαραίτητες συστάσεις μπούκαρα για μπανάκι και σε χρόνο dt βγήκα και τη βρήκα να έχει απαλλαγεί από τη ρόμπα της.ΚουλΒούρ στον πατσά λοιπόν!Χαμούρεμα απολαυστικό με γλώσσα χαιδέματα παντού και το ανακόντα δεν άργισε να κάνει την εμφάνισή του!Πίπα αρκετά καλή μπορώ να πω,αν και όχι συγκλονιστική.Πέρασμα καποτιδίου και έναρξη σε κλασική στάση,εναλλαγή στα 4 όπου η θέα ήταν καλή και τα μπατσάκια έπεσαν βροχή και στη συνέχεια σταμάτησα για να της πω να τον πάρει στο στόμα εκ νέου.Μου ζήτησε +20e για να την χύσω στο στόμα και φυσικά πήρε τα @@ μου.Το τελείμα ήρθε σε στάση ιεραποστολική,με κραυγούλες ήπιες από την πλευρά της και δίνοντας ρομαντικά φιλάκια!Συμπερασματικά, μια τίμια συνάντηση για ξαλάφρωμα,την οποία όμως δεν ξέρω αν θα επαναλάβω με δεδομένη την πληθώρα των καυλοραπάνων που κυκλοφορούν.
Θετικά:καυλόφατσα,καυλόχειλα,γλωσσόφιλα,πίπα,σόσιαλ
Αρνητικά:χαλάρωση,μέτρια συμμετοχή στο σεξ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 17, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Sandro86
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.259
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Stavros(2), Bartender 74 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού