Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 8 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπέρα παιδιά..είναι η πρώτη μου κριτική...και δεύτερη φορά που πάω με σύνοδο..
Καταρχάς το γραφείο αν και περασμένη ώρα ήταν συυνεπεστατό...με 3 μνμ καννιστικε ραντεβού.
Το ραντεβού ηταν πολύ αργα την νυχτα απο δικια μου βλακεια καθως επρεπε να φανταστω πως η κοπέλα θα ηταν κουρασμένη..
Τσπ..μπαίνω στο δωμάτιο..βλέπω την κοπέλα..30 συν μου φάνηκε προσωπικά..σε καμιά περίπτωση 22 που γράφει το γραφείο..ήταν κουρασμένη και φαινόταν...σκέφτομαι να φύγω..άλλα εκατσα...την ρωτάω αν σίγουρα ειναι οκ γτ ηταν αργα και μου ειπε οτι ηταν εντάξει..
βγαίνω από το μπάνιο και την βρίσκω χωρίς τα ρούχα ξαπλωμένη στο κρεβάτι..λεπτή..άλλα το σώμα κακοδιατηριμενο...εμένα δεν μου άρεσε..άσε που είχε και μαι τομή στην κοιλιά..μάλλον απο καισαρική..τσπ με τα πολλά ξεκινάμε..φιλιά χωρίς γλωσσά..το τσιμπούκι συμπαθητικό..στο στον αγώνα ναι μεν είχε συμμετοχή αλλά ένιωθα οτι υπέφερε..μάλλον ήθελε να κοιμηθεί..αφού τελείωσα την πρώτη φορά..ξαπλώσαμε και μετά τις έβαλα το χέρι να μου τον παίξει...και εκεί είναι που μου λέει.. ξενέρωσα...αλλά είπα ναι θέλω άλλη μια..ευτυχώς δεν διαμαρτυρήθηκε άλλο και ξεκίνησε ο δεύτερος γύρος όπου με τα δυσκολίας λόγο της ξενερας τελείωσα πάνω στα βυζάκια της..τα οπόια είναι πολύ ποιο μικρά από τις φώτο αλλά πολύ μυτερά.
Συμπερασματικά..η κοπέλα για μένα προσπάθησε να με ικανοποιήσει αλλά ήταν πολύ κουρασμένη..φαντάζομαι πως αν ήταν διαφορετική η ώρα θα ήταν καλύτερα τα πράγματα...οι φωτογραφίες είναι παραπλανητικές...για έμενα τουλάχιστον 10 χρόνια πάνω..
Τέλος δεν θα ξανασυναντούσα καθώς δεν μου άρεσε ούτε το πρόσωπο ούτε το σώμα..
Ελπίζω να βοήθησα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 15, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
18 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
32
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, 6Y44, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού