Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 55 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στο εν λογω σπιτι τελη του Νοεμβρη σε μια μερα που ειχε πεσει συρμα λογω μπατσοεπιδρομης και τα πιο πολλασπιτια ηταν κλειστα. Ανεβηκα τα σκαλια και καθησα, αχισε η παρελαση! Βγαινει μια ψηλη μεγαλοκοπελαμου λεει ειμαστε πολλες σημερα κατσε να δεις! Λες και ειχα σκοπο μολις δω την πρωτη να λακισω! Anyway. Αφου εφυγε αυτη βγανει μια αλλη μιλγ πιο μπαμπατσικη, κοντο καρεδακι ξανθο, καπακι μια μικροκαμωμενη μιλφογκιλφ με σγουρο μαλακι κι ολοσωμο μαγιο, μετα μια αλλη πιο μελαχρινη μιλφ, νασου κι Αγαπη αποπεργαμου και τελος μια αλλη μιλφογκιλφ αδιαφορη δεν εδωσα. Οταν βγηκε η Αγαπη ανακοινωσε κανει τα παντα τελειωτικα παντου χαιδολογοτανε την ωρα που τα λεγε plus ωραια παρτουζιτσα με την φιλη της. Λεω καιρο εχω να χυσω ωριμη στα μουτρα να η ευκαιρια και δεν εχω ορεξη για ψαξιματα τωρα, οποτε ειπα στην τελευταια οτι θελω την Αγαπη. Μαπινω δωματιο και τσουπ η Αγαπη. Μωαρακι μου θελεις να καυλωσουμε να χυσουμε ... μπλα μπλα ...αμα θες να φερω και την φιλη μου να κανουμε πολυ ωραια παρτουζιτσα. Την ρωταω κανει ωραια περιποιηση σαν εσενα? ναι ναι θα δεις πολυ ωραιο κρεβατι ...(Αντε λεω κομματια να γινει). Φευγει, φρεσκαρω εργαλειο και ξαπλωνω. Ερχονται οι τυπισες και βλεπω την Αγαπη με την τυπισα που φορουσε το ολοσωμο μαγιο με το μακρυ κατσαρο μαλλι. Λεω αυτη δεν θα εχει παρει κανεναν απο το πρωι και την βοηθανε μπας και βγαλει μεορκαμματο. Ξαπλωνει διπλαμου αρχιζει να χαιδευει ενω η Αγαπη κατεβηκα κι αρχισε να γλυφει ποδια εως αρχιδοχωρα.Ακνω ετσι και βγαζω τα βυζακια της αλλης εξω να βυζαξω λιγο. Ερχεται κι η Αγαπη και μου βαζει και τα δικα της στα μουτρα. Ο.κ ακομη καλυτερα. Αφου εκανα κανα δυο εναλλαγες σε ρουφηγματα αρχισα να βγαζω τελειως το μαγιο της τυπισας να πασπατεψω ωριμο κορμι! Σηκωθηκε στο κρεβατι και το εβγαλε. Νορμαλ για τα χρονια της κορμι, εν τω μεταξυ η Αγαπη ξανακατεβηκε κι ερχισε πιπα.Προσπαθωντας να με ξαπλωσει. Εγω επεμεινα να εχω την αλλη ορθια στο κρεβατι να χαιδευω απο βυζι μεχρι κωλαρακι. ΚΑποια στιγμη εβαλετα χερια της στο στηθος και με ξαπλωσε. Καθησε στο στηθος και εσκυψε για φιλια. Εγω αρπαξα βυζακι και ξαναπιπιλα.Τραβηχτηκε και πηγε κατω με την Αγαπη. ΚΑνανε κανα δυο γλυψιματα μαζι και ηργε η Αγαπη πανω προτασωντας τους βυζους της για αρμεγμα. Ενω μα τ ενα χερι της χαιδευε γενικως αλλα και ειδικως πονηρα την πουτσα ενω η αλλη φιλαγε θα ελεγα δεν εκανε ακριβως πιπα. Οποτε λεω ασε να πρω κι εγω λιγο πρωτοβουλια. Ξαπλωνων ανασκελα την Αγαπη και φερνω την αλλη επισης ανασκελα διπλα της λιγο πιο κατω κανω πως θα γλυφομουνιασω την Αγαπη αλλα σταματαω κοιλια - βυζια και τουπαλιν και πιανω πουτσο και δινω για βυζαγμα στην αλλη. Δεν ειχε επιλογη αλλα να πιπωθει. Αφου εγλυψε οσο νομιζα οτι επρεπε την εφερα διπλα στην Αγαπη και εκαστα στην Αγαπη για ισπανικο και με το χερι επαιζα το μουνι της αλλης. Η Αγαπη αρχισε τα : Ναι ναι μωρο ετσι ετσι καυλιαρη ... νομιζωντας οτι θα χυσω. Ζοοοονγκ! Τραβηχτηκα και σηκωσα ποδαρακια στους ωμους και μπηκα στην αλλη, την ψιλοακουσε γιατι ημουνα τσιτα καυλωμενος και δεν πρεπει να ειχε βαλει πολυ κρεμα ισως και καθολου δεν ξερω αλλα την εννοιωσα στενη και ειδα μορφασμο του στυλ ...ωωωπα μεγαλο καυλι απροετοιμαστο μουνι! Εσπρωξα λιγο με την Αγαπη να μου τσιμπαει ρωγες με το ενα και με το αλλο να προσαπθει για κωλοδαχτυλο. Ξεπεζευω απο το γκιλφονι και στρωνω την Αγαπη στα τεσσερα.Μου αλλαζει καποτα η αλλη και μου τον κατευθυνει μην τυχον και χασουμε τον δρομο. της κοιταω να δω βλεμα και χωρις να βλεπω εχω εχω ξεκινησει το πισωκολητο. Ενω την κοιταω καταματα μου σκαει ενα γλωσοφιλο και μου ζουλαει τα κωλομερια. Απο κατω η Αγαπη να λεει τα δικα της: Αγκαπη μουου ... μωραααακι μου ... ναι ναι εεετσι να χυνεις πολυ πολυ!! Φευγει απο διπλα μου το γκιλφονι και ερχεται πισω μου, αρχιζει κατι φιλια και γλωσιδια απο σβερκο μεχρι αστραγαλο. Αφου εχω ανατριχιασει και καβλωσει λεω να τις χυσω. Σηκωνομαι ορθιος στο κρεβατι ερχεται η Αγαπη στα γονατα με τα τσιμπουκοχειλα σε αναμονη να πλατσουριζουν, τραβαω και την αλλη να ερθει διπλα της, ηθελα δυο μουρες να ψωλοχυσω. Δισταζε λιγο αλλα ηρθε. Η Αγαπη αρπαξε πουτσα εβγαλε καποτα κι αρχισε κατι μεταχυ πιπας - πουτσοσκαμπιλου και μαλακιας προκειμενου να χυσω συντομοτερα. Η αλλη πιο πολυ κοιτουσε και χαιδευε. Ειδα οτι δεν θα ερχοταν πιο κοντα οποτε της πηρα το κεφαλι και το χωσα στα κωλομερια μπας και τουλαχιστον βαλει καμμια γλωσα εκει. Οντως αρχισε ενα μαλακο rimjob με πολυ γλωσα προς τα μεσα. Επιασα την Αγαπη απο το σαγονι μαλακα να μην μου τραβηχτει κι αρχισα να τον παιζω πανω στα χειλια της. Δεν αργησα και το πρωτο φλοκι χτυπησε μαγουλο, το δευτερο ανοιξε στομα βρηκε γλωσα και τα υπολοιπα ...πηρε τα ηνια και ατον επαιζε στα χειλια της και τον ετριβε σο ολο μερος γυω απο στομα μαγουλα. Ξαπλωσα τελειωμενος με ποδια να τρεμουν. Το θεαμα με εφτιαξε αρκετα. Η Αγαπη ηταν απο στομα μεχρι κοιλια γεματη χυσια, πρεπει να χυσα αρκετα! Το γκιλφονι εφερε χαρτι για ολους.Εδωσε στην Αγαπη και με το υπολοιπο σκουπιζε εμενα, χαμογελοντας. Την επιασα τοχερι και το εβαλανα μου τον παιξει, να δω αντιδραση. Δεν εκανε πισω ουτε τραβηχτηκε. Τον επαιζε πολυ απαλα χυμενος οπως ηταν ενω η Αγαπη σκουπιζοταν και κουνωντας καταβατηκα το κεφαλη της. Δηλαδη ενταξει δεν τρεχει τιποτα. Απλωσα χερι στο μουνι της και λεω αντε ναδω ωσπου με περνει. Μου λεει η Αγαπη: λιγκο εσυ ετσι και να χυνεις με κοπελα ωραια! Μαλλον εννοουσε να χαιδευω λιγο αυτην ενω η αλλη θα με εκανε να χυσω με μαλακια. ο.κ Δεν με χαλαει σκεφτομαι! Εξτραδακια παντα καλοδεχουμενα. Τελος παντων η Αγαπη εριξε ενα δυο γλυψιματα ρωγες ενα χαιδεμα γενικως και σηκωθηκε ανεβασε κορσε εριξε φιλι στον αερα κι εξηλθε. Εγω πρωτοφανες για τα δεδομενα μου εξακολουθουσαν να εχω στυση!! (παιχταρααα μου!!) Η Θεια δεν ελεγε να αλλαξει ρυθμο, της πιεσα λιγοτο κεφαλι για πιπα μερια, αντισταση. Της πηρα το μουτρο στα χερια και της εσκασα ενα γεματογλωσοφιλο. Μετα πιο μαλακα της πηγα το κεφαλι κατω. Δεν εφερε πολυ αντισταση αλλα δεν εκανε και καμμια βαθυα λαρυγγωτη πιπα. Απλα εγλυψε απαλα λιγο χειλια λιγο βλεμα προς τα πανω και σε ενα περασμα απο το πουτσοκεφαλο διαρκειας φυγαν και τα δευτερα φλοκια μουγγρηζοντας!!! Εννοιωσα μιασταγονα στο στηθος μου και κοιταξα προς τα κατω,ειχε στρεψει τον πουτσο μου προς το στηθος της. Τελειωσα τρεμοντας κυριολεκτικα. Με σκουπησε καλα και αρχισε να ψαχνει για το μαγιο της. Εγω σηκωθηκξα και πηγα να πλυθω. Ηρθε απο πισω μου και κατι ψιθυρισεμε φιλισε στην πλατη και εφυγε. Με κοπο κατεβηκα τα σκαλια,μπηκα στο αυτοκινητο που κατα κωλοφαρδια μου ηταν απ εξω παρκαρισμενοκαι κατηφορησα να βρω κατι να πιω να στηλωθω. Ηταν μια απο τις φορες που εκατσε η φαση και εγινε ενα τετοιο σκηνικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αγάπη
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2018
Παραπλανητικος ο τιτλος
PV
Peter Van Norden
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1