Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651904
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ο πρωταρχικός στόχος της επισκεψεώς μου ήταν τα φαβορί, Τζέσικα, Αλίσια, Λέιλα κ.λ.π. Αλλά όταν μπήκα διαπίστωσα ότι έπρεπε να μπω για αυτό σε λίστα αναμονής.
Ήμουν σχεδόν αποφασισμένος να φύγω, αλλά η υποδοχή επέμενε να μου δείξει κάποιες κοπέλες, για τις όποιες ήταν σίγουρη ότι θα μου άρεσαν. Τελικά με έπεισε.

Η Τατιάνα με την παρουσία της και την εμφανισή της μου έβγαλε κατ ευθείαν μια αίσθηση τρελής καύλας. Δεν είναι το φωτομοντέλο, αλλά το σώμα της και το βλέμα της
σε κάνουν να θέλεις να επιδοθείς μαζί της σε άγρια παιχνίδια. Κατέθεσα το αντίτιμο και πέρασα στο δωμάτιο σχεδόν καυλώμένος. Στο χώρο εκτός από το κρεβάτι του μασσάζ
έχει προσθεθεί και μεγάλο κανονικό κρεβάτι. Ένα γρήγορο ντουσάκι , και περίμενα την Τατίανα ήδη έτοιμος για μάχη. Όταν μπήκε προσπάθησα να της εξηγήσω ότι θα κάνουμε
μασσάζ στο τέλος του προγράμματος, ελληνικά ξέρει λίγα. Αμέσως γδύθηκε και πέσαμε στο κρεβάτι. Το βυζάκι της είναι λίγο πεσμένο αλλά σε ανεκτό βαθμό, κώλος υπέροχος,
μεγάλος , καλοσχηματισμένος και σφιχτός, με 'ενα ωραίο μεγάλο τατουάζ σε σχήμα λουλουδιού στο δεξιό ισχύο. Το μόνο που θα μπορούσε να θεωρηθεί αρνητικό επάνω της,
είναι τα λίγο στραβά μπροστινά δοντάκια της. Ξεκινίσαμε με τρελά , βαθιά γλωσσόφιλα. Εαν δεν κάπνιζε θα άγγιζαν τα άκρα της τελειότητας.
Κατόπιν επιτέθηκε στην κυριολεξία στον πούτσο μου, και άρχισε να τον γλείφει μαζί με ότι υπήρχε στην γύρω περιοχή. Η καύλα σε όλο το μεγαλείο της.

Στήν συνέχεια περάσαμε σε ένα δυνατό 69, με άφθονο γλυφομούνι σε εναλάξ με γλυφοκώλι. Αισθάνθηκα ότι σε κάποια στιγμή πρέπει να έχυσε, και παραλίγο να μου φύγουν και εμένα πριν
προλάβω να τον χώσω. Αμέσως την έβαλα από κάτω και άρχισα να βομβαρδίζω. Μουνι έχει βαθύ, υγρό, με σχετικά καλή αίσθηση όταν της τον βάζεις, η λεκάνη της είναι ιδανική για να της τον χώνεις βαθιά.
Την γύρισα μετά στα τέσσερα, της έγλυψα ξανά το κωλοτρυπιδακι, το οποίο πρέπει να είναι παρθένο, την κάρφωσα κατόπιν από πίσω στο μουνάκι, και την έχυσα. Καμία βιασύνη από πλευρά της, φοβερή συμετοχή,
και αρκετό πάθος. Κλείσαμε το μισάωρο με χαλαρωτικό μασσάζακι.
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
rambo1982
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
444
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 muffer35, kepler, flynow και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού