Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
O Σύντροφος μέγας παπατζής Κατέλης είπε μια φορά κάτι σωστό "Αν σας έδινα λεφτά θα τα σπαταλάγατε ....''. Έτσι και εγώ ως μέγας οπαδός του φαγώθηκα να σπαταλήσω το μέρισμα, άλλωστε το χρήμα δεν πρέπει να συσσωρεύεται όπως λέει και η Ιδεολογία μας.
Ιδίως το χρήμα που παράγεται με κόπο, ρίσκο και ιδρώτα των άλλων πάντα τρώγεται ευκολότερα...Με έτρωγε λοιπόν είχα σαν στόχο την Όλια αλλά δεν πρέπει να προλαβαίνει να αφοδεύσει όλο μέσα τον έχει ....Εμ δουλέψτε και οι άλλες Κώλο ....ΧΑΖΕΣ
Λέω τι άλλο παίζει;; λέει και το γραφείο και λέω ας πάω στην Κατρίν. Μπαίνω όμορφο πρόσωπο , ξανθιά, ωραία μάτια, κορμί όμως αρκετά πιο γεμάτο από τις φωτογραφίες. Αγγλικά καλά, μου λέει θα σε περιποιηθώ...αν και δεν είναι του γούστου μου το σκαρί της είχε διάθεση και εγώ όρεξη.
Βυζί υπάρχει αλλά όχι μεγάλο, κανονικό . Με ξάπλωσε και άρχισε μια πίπα πολύ δυνατή, μου λέει πάμε σεξ , εγώ ως γνήσιος σύντροφος τεμπέλης , αλλά και επειδή απολάμβανα της κάνω νόημα ως το τέλος , και το πήγε και έχυσα με σπασμούς στο στόμα της ....με εκτέλεσε. Μιλήσαμε λίγο , Ουκρανίδι με ένα παιδί κλπ. Πάλι πίπα με καταφέρνει, απολαμβάνω , αλλά λέω ''πηδά και λίγο ρεεεεε''... έλα όμως που πια είχα κουραστεί. Αφού ανέβηκε από πάνω την γύρισα στα 4 και μετά από κάποια λεπτά άφησα το ματς....Προς τιμήν της συνέχισε το μπουκι μέχρι τέλους ώσπου σηκώθηκα (και σε στάση Αζαζέλ) Ναι!Ναι! μου έγλειφε τα παπάρια και τον έπαιζα της τα έδωσα 2η φορά στο στόμα ....
Συμπέρασμα είναι αγωνίστρια αλλά γεμάτη για τα γούστα μου για αυτό έβαλα πως δεν θα ξαναπήγαινα , αλλά οι Υπηρεσίες της είναι πράγματι καλές ...Σε όποιους αρέσουν οι γεμάτες (δεν είναι χοντρή προσοχή) την συστήνω ....Παραπλανητικές μιλάω για το κορμί,
είναι σίγουρα παλιές......
Πάει το μέρισμα Σύντροφοιιιιι το ΣΠΑΤΑΛΗΣΑ , πιέστε τα ''πιόνια του Συστήματος'' να παράξουν πλούτο να μας το μοιράσει πάλι ο Κατέλης- Αλέκσης ...ως τότε, τέλος για φέτος από του χρόνου και βλέπουμε ....Δουλέψτε Καπιτάλες ....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 16, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
kostakios
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.576
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Professoras, james034 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2018
Απατεώνες τα μοίρασαν, σε απατεώνες κατέληξαν....Εμμμμ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1