Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έξω με παρέα στα πέριξ, έχουμε πιει τα ποτάκια μας, η ώρα περασμένες 3 το πρωί, οι γκόμενες της παρέας την κάνουν, ενώ η βροχή συνεχίζει ακάθεκτη. Παίρνω τον κολλητό να τον γυρίσω με το αμάξι και του λέω δεν πάμε στις κοπέλες; Ε και πήγαμε. Σκάμε Μετάξι και γυρνάμε μέσα στη βροχή σχεδόν όλα τα φωτισμένα σπιτάκια. Δεν έχουμε εντοπίσει τίποτα καλό. Παίζει να γυρνάγαμε κανα 2ωρο. Ο φίλος καταλήγει Κολωνού 32 με Μισέλ, δυστυχώς κακό σερβις από ότι μου είπε, μπήκε τελευταίος και δεν το κλαψε το 15ευρω. Οπότε συνεχίσαμε το ψάξιμο, αφενός να "αποκαταστήσω" τη ζημιά γι' αυτόν και αφετέρου να γαμήσω και γω γιατί τόσες ώρες στα σπίτια με φαγε η καύλα. Ανεβαίνουμε Ιάσωνος 30. Η σόμπα στο δωματιάκι μετά από τόση βροχή που φάγαμε ήταν όαση. Ο τσατσος σκαει μύτη και φωνάζει τις 2 κοπέλες. Μαρία μελαχρινή χωρίς σουτιέν βγαίνει έξω, χαμογελαστή,δυνατό σώμα και ωραίο πρόσωπο, ενώ βγαίνει και η 2η κοπέλα, η Ζωή. Καστανόξανθη, αδύνατη και πετιτ, με διακριτικό τατουαζάκι στον δεξιό ώμο, χαμηλό βλέμμα, φάνηκε αξιόπιστη. Λέω στο φίλο, αυτή να πάρεις φαίνεται τίμια. Πράγματι, μπαίνει ο φίλος, στο μεταξύ εγώ περιμένω στο σαλόνι, σκάει τσούρμο 6-7 συναγωνιστές. Ο τσατσος δεν ενόχλησε παρά μια φορά προς το τέλος που πίεζε και η κατάσταση στο σαλόνι αλλά χωρίς κανένα πρόβλημα. Βγαίνει ο φίλος εμφανώς ικανοποιημένος. Πάμε μου λέει; Ε του λέω εδώ που φτάσαμε θα μπω. Πρέπει να ήταν 6.30.Ο χώρος έχει αδιάσει από τους λοιπούς γυρολόγους, οπότε παίζω μπάλα μόνος. Μπαίνω μέσα, πίνω νερό από τη βρύση μιας και είχα κορακιάσει μετά από 4 ώρες χωρίς γουλιά και βγάζω ρούχα. Τηλεόραση με τσοντούλα μέσα, ζεστούλα από το ερκοντισιον και μια κρεβάτι κομπλέ με δωράκι σκισμένα περιτυλύγματα καπότας στο προσκεφάλι. Η κοπέλα ήρθε σχεδόν αμέσως, πράγμα καλό που δεν περίμενα κανα μισάωρο όπως έπαθε ο φίλος με τη ντίβα. Μπαίνει μέσα πρόσχαρη και ξεκινάει με πέρασμα καπότας στο πεσμένο πουλάκι. Την αφήνω λίγο να δώσει μιας και είχα πιει και τα ποτάκια μου και δεν θα χα καλή στύση εύκολα. Μου έκανε καλό τσιμπουκάκι και κάπου στο 70% έφτασε και συμφωνήσαμε να ξεκινήσουμε. Με έψησε για gfe και απλά ανέβηκα πάνω της και την πήρα σε ιεραποστολική. Κάνει την εξής κίνηση που μου αρέσει πολύ και μου βάζει το χέρι από κάτω και μου πιάνει τα αρχίδια καθώς τη γαμάω. Εδώ είμαστε λέω το μωρό κάνει δουλειά! Βογγητά και χαλαρές προστυχιές συνοδεύουν το πακέτο και γουστάρω φουλ. Ανεβάζω ρυθμό και καταθέτω μέσα. Χαμόγελο και αποχαιρετισμός, ενώ μου πετάει την εξής ατάκα, "τα κορίτσια των 10 ευρώ είναι τα καλύτερα". Συμφώνησα μαζί της ότι έκανε καλή δουλειά και πέρασα ωραία και πήρα το δρόμο της επιστροφής. Εν κατακλείδι, η κοπέλα είναι μια καλή και τίμια επιλογή και πιστεύω θα τιμηθεί ξανά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 15, 2018
Όνομα κοπέλας
Ζωή
mr. robot
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
172
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , mela33, speedius και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2018
4 ωρες τσαρκα στο μεταξι....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!..βιογραφικα απ τις τανες παιρνατε για ν αποφασισετε τυπε......?....ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
18 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έρευνα αγοράς λέγεται, αλλιώς αναποφάσιστη καβλάντα!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2