Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τρίτη απόγευμα γύρισα στο σπίτι μου από μία κουραστική μέρα Θυμός
Φτιάχνω φαγητό και πάω στο καναπέ για να φάω βλέποντας τηλεόραση και για να χαλαρώσω Καπέλο
ΑΛΛΆ ΠΟΥ!!! Θυμός
Χτυπάει το κωλοτηλέφωνο!!!!ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός
Ήταν ο Νάσος Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
-Παρακαλώ; Χμμμ;
-Που σαι μωρή αδερφή Θυμός
-...Money MouthMoney MouthMoney Mouth
-Απάντα ρε νιμού Θυμός
-Έλα, σπίτι κάθομαι Καπέλο
-Έλα μετάξυ, είμαι στον φούρνο με τον Επιρρεπη και τον Filos 78 Καπέλο
-ΣΤΑ ΑΡΧ..., α ναι...Χμμμ;;
-Ναι, έλα τώρα.
-Τώρα τρώω Θυμός
-Έλα μην γαμιέσαι Θυμός
-Πιο μετά Εμμμμ
-Έτσι και δεν έρθεις...Θυμός
-Καλά κατούρα και λίγο Καπέλο

Αφού έφαγα την έκανα για την "Disney".
Φτάνω στον φούρνο όπου συναντάω τους μύστες Καπέλο
Ο Επιρρεπής την έκανε μετά από λίγο Καπέλο και οι 3 μας είπαμε να κάνουμε μία τσάρκα...Εμμμμ

Είδαμε πολλά σπιτακια, τα ίδια και τα ίδια Κεφάλι σε τοίχο!, μέχρι που φτάνουμε στο εν λόγο μαγαζί στο οποίο δεν μπήκα αρχικά γιατί μίλαγα στο τηλέφωνο. Όταν βγήκαν οι μύστες ο Νάσος μου είπε να δω ποια είναι μέσα, γιατί του θύμιζ την φραουλίτσα ή αλλίως Άντζελα από το Περδίκας 1 όροφο.
Πράγματι αυτή ήταν Κεφάλι σε τοίχο!... μες στην καλή διάθεση... να φωλιάσει ΘυμόςΘυμόςΘυμός
Με αυτήν έχω περάσει 3 φορες στις οποίες η απόδοσή την ήταν διαφορετική Money Mouth
Με θυμήθηκε, αλλά έκανε γλύκες γιατί είχε κόσμο. Εγώ ήμουν σοβαρός γιατί μου ήρθαν οι μνήμες από την φόλα που μου σέρβιρε την τελευταία φορα ΘυμόςΘυμόςΘυμός
Η κοπέλα είναι κοκκινομάλλα, με 3+ βυζαρες, νταρντάνα με κωλάρα.
-Έλα αυτή είναι.
-Άλλαξε μαλλί ε;
-Ναι ναι... στα αρχίδια μου κι όλαςΓαμήσου
-Έλα να την γαμήσουμεΝαι!!!!
-Ούτε καν, με φώλιασε την προηγούμενη φορά Θυμός
-Έλα ρε θα μας καυλώσει Ναι!, βυζάρες έχει Ναι!Ναι!, κωλάρα έχει Ναι!Ναι!Ναι!, τι άλλο θες Θυμός;
-Καλά πάμε μια γύρα και θα δούμε Εμμμμ

Δεν βρήκαμε κάτι καλό και με βαριά καρδιά αποφάσισα, να την πάρουμε παρτούζα.
Στο σαλόνι ο Νάσος έκανε την συμφωνία μαζί της η οποία ήταν 20 ευρώ για 20 λεπτά την οποία δέχτηκε χωρίς μα και μου Καπέλο
Την ίδια ώρα έλεγε στον Νάσο διάφορα πράγματα για μένα και πως ήμουν την τελευταία φορά που πήγα μαζί της πριν 5 μήνες!!! Τι μνημονικό είναι αυτό Χμμμ;
Έλεγε και καλά και άσχημα πράγματα Θυμός
Βασικά μου την έλεγε και εγώ απαντούσα χωρίς να περάσω τα όρια Καπέλο.
Αφού μπήκαμε στο δωμάτιο, το οποίο τρώγεται για μετάξυ είπα στον Νάσο ότι παίζει να μην μπορώ να αποδώσω, λόγω της άσχημης τελευταίας εμπειρίας μου μαζί της, συν το ότι είμαι κουρασμένος, συν το ότι δεν έχω κάνει ντουζ και ότι μπήκα πιο πολύ για την φάση.
Βασικά κλαψωμούνιαζα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Ο μύστης μου έδωσε ένα αποσμητικό από την τσάντα του Καπέλο και μου είπε να χαλαρώσω γιατί ότι έχουμε 20 λεπτά μπροστά μας Καπέλο

Τέσπα, μπαίνει η κοπέλα με καλή διάθεση και εμείς την βάζουμε στο κρεβάτι, εγώ από πίσω της και ο Νάσος από μπροστά την κάναμε σάντουιτς Ναι!
Παρά την διάθεσή της και το θέαμα δεν μου σηκωνόταν με τίποτα Κεφάλι σε τοίχο! σε αντίθεση με τον μύστη που του πέρασε καπότα και τον πίπωνε.

Ο μύστης έλεγε ότι η πίπα της ήταν καλή και αυτή του έλεγε διάφορα, ότι τον γουστάρει, τον θυμάται από άλλες άλλες φορές που έχει περάσει και δεν μπήκε και ότι ήθελε να την γαμήσει Εμμμμ Ναι!Ναι!Ναι! Στην πίπα έκανε βαθύ λαρύγγι και γενικά δεν βιαζόταν.
Εγώ με 0 στύση απλώς χούφτωνα και έκλαιγα τα λεφτά μου Κεφάλι σε τοίχο!

Μετά, έρχεται σε μένα, με ξαπλώνει περνάει καπότα σε πεσμένη ψωλή και αρχίζει πίπα ενώ ο τιμωρός του Μεταξουργείου ετοιμαζόταν να την γαμήσει Ναι!

-Δεν έχεις καυλώσει καθόλου ρε μαλάκα!!! είπε η Τζούλια
-Ναι, γιατί άραγε...
-Εσένα σε πίπωνα και σου γινόταν μεγάλη
-ΈΤΣΙ ΓΙΝΌΤΑΝ ΠΡΙΝ ΜΕ ΦΩΛΙΆΣΕΙΣ ΠΑΛΙΟ ΓΑΜΙΌΛΑ!!!!ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός
Έτσι ήθελα να της απαντήσω, αλλά της είπα απλά ένα ξερό ναι Money Mouth. Δεν είχα καθόλου όρεξη Κεφάλι σε τοίχο!

Ο Νάσος την γάμαγε σε χαλαρούς ρυθμούς και αυτή με πίπωνε. Σε μία φάση της πιάνει το κεφάλι και το πιέζει για να μου κάνει βαθύ λαρύγγι Ναι!.
Γούσταρε η καριόλα!!!

N-Φίλε θες να γαμήσεις Χμμμ; Καπέλο;
Q-Όχι ρε συ, συνέχισε Καπέλο
T-Αχχχ πόσο ωραία είναι!!!Προσκύνημα, έλεγε η φραουλίτσα στον Νάσο.

Έτσι συνεχίσαμε για κανά πεντάλεπτο μέχρι που ο συνάδελφος έχυσε σε χαλαρούς ρυθμούς στην μουνάρα της.

Τ-Γιατί έχυσες Λύπη; ήθελα και άλλο ΛύπηΛύπηΛύπη
N-Τι να κάνω ρε κάβλα ; Χμμμ;Money MouthMoney MouthMoney Mouth , είσαι πολύ καλή Προσκύνημα
T-Κρίμα Λύπη... αντε εσύ δεν θα καυλώσεις Θυμός
Q-Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Πραγματικά ήμουν μουδιασμένος και απλά περίμενα να περάσει η ώρα Κεφάλι σε τοίχο!
T- Με κούρασες, πέξτην μόνος σου Γαμήσου
Q-Οκ, απλά μην κάθεσαι απλά να με κοιτάς Θυμός

Τον έπεζα και αυτή έκανε ήχους και πήρε το χέρι του Νάσου για να την δαχτυλιάσει!!!
Δεν σηκωνόταν με τίποτα Κεφάλι σε τοίχο!
Ο Νάσος σηκώθηκε να ντυθεί και να δει το "θέαμα" Μαλακία από απόσταση .
Μετά από λίγο ο τσατσος την φώναξε.

-Δώσε 10 ευρώ να καθίσω και άλλο.
-Ναι τώρα πάω... Γαμήσου
-Ώπα έχει ακόμα 5 λεπτά, είπε ο ΝάσοςΚαπέλο
-Καλά

Βγάζει την καπότα και μου τον παίζει.
Ξαφνικά σηκώνετε!!!Προσκύνημα

-ΩΧ τώρα που καύλωσα δεν έχω καπότα!!!!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
-Μην αγχώνεσαι φίλεΚαπέλο
Πηγαίνει στην τσάντα του και βγάζει ένα προφυλακτικό ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Το φοράω και της λέω να στηθεί στα 4. Ο τσάτσος έξω έκανε παράπονα που δεν βγαίναμε Γαμήσου

Μπαίνω με 70αρα στύση και αυτή να με ειρωνεύεται επειδή δεν είμαι καυλωμένος και να λέει ότι κομπλάρω μπροστά στον ΝάσοΘυμόςΘυμόςΘυμός

Επειδή ξέρει να στήνεται τέλεια στα 4 (να τα λέμε όλα Καπέλο) η στύση έγινε 100αρα (έστω και στο 90 Money MouthMoney MouthMoney Mouth).
Αυτή άρχισε να βογγάει και να τραβάει το σεντόνι Ναι!

-Έτσι, βουλωσέτο επιτέλους Θυμός και παρ το Κατσικογάμης
-ααααχχχχ

Χαστούκιζα τα κωλομάγουλά της με μανία και κάρφωνα δυνατά και αυτή να προσπαθεί να μην ακουστεί έξω.

Δεν ήθελα και πολύ με αυτό τον ρυθμό που πήγαινα και το θέαμα και έχυσα δυνατά.

Καθώς στραγγιζα φώναξε να βγω...

-Εεεε τι κάνεις, άσε τον άνθρωπο να στραγγίξει Θυμός, της είπε ο Νάσος.
-Όλα κομπλέ ρε Καπέλο, του είπα εγώ.
-Σίγουρα ρε συ; Χμμμ; με ρώτησε με ενδιαφέρων όπως με ρωτάει η γιαγιά μου αν πεινάω Money Mouth
-Ναι Εμμμμ
Η αληθεια είναι ότι στράγγιξα ενα 90% αλλά δεν πειράζει, να ταν το μοναδικό πρόβλημα εκείνη την νύχτα...

Η Τζούλια ξαναπήγε στον Νάσο και του ξαναέλεγε πόσο τον γουστάρει και να ξαναέρθει. Κάποια στιγμή έκανε απόπειρα για πιπιλιά Ναι!!!!
Πριν φύγει τον αποχαιρέτησε φιλώντας τον σταυρωτά και έφυγε, όμως ξαναγύρισε για φιλήσει και εμένα Μαλακία

Συμπερασμάτικά, για μένα πάντα μέτρια έως άσχημη συνουσία λόγω των όσων προανέφερα πιο πριν σε μία πουτάνα που μου αρέσουν τα χαρακτηριστικά της και είχε διάθεση να γαμηθεί.
Το μόνο θετικό, το ότι έκατσα 20 λεπτά με 10 ευρώ στο δωμάτιο.

Για τον Νάσο δεν έχω λόγια Προσκύνημα

Και τι δεν του έχω κάνει...Εμμμμ

Του έχω γαμήσει την "γκόμενα" (κακό) Θυμός

Του έχω κλέψει λεφτά για να γαμήσω φυλής (πολύ κακό) ΘυμόςΘυμόςΘυμός

Του έχω πιει στα μουλωχτά 20 λίτρα καφέ (ασυγχώρητο) ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός

Και παρόλα αυτά

με παίρνει στις τσάρκες μαζί του Καπέλο

μου γνωρίζει μέλη από την κοινότητα Καπέλο

μου έδωσε αποσμητικό να μην μυρίζω Καπέλο

είπε στην άλλη ότι έχουμε ακόμη 5 λεπτά Καπέλο

και μου έδωσε την καπότα του για να γαμήσω ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΚαπέλο

Το θέμα είναι ότι τα έκανε όλα αυτά χωρίς να μου χρωστάει ή να μου ζητήσει κάτι για αντάλλαγμα Καπέλο

Χωρίς αυτόν δεν θα τελείωνα Καπέλο

Απλά respect ΠροσκύνημαΚαπέλο

Και για κερασάκι στην τούρτα προσφέρθηκε να με κεράσει κάτι για να φάω από τον φούρνο Καπέλο

Για αυτό είναι οι φίλοι!!!

Πήγα με μετρό.

Καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DeanCorso, Kerveras, giatioxi και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 17 Δεκεμβρίου, 2018) 16 Δεκεμβρίου, 2018
Ρε τυπε, εμεις περιμεναμε κριτικη παρτουζας απ τον Νασο...Γερο-μύστης κι αλλη πουστια του παιξες...?Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
17 Δεκεμβρίου, 2018
Δυνατος Μυστης ο QuaresmaΠροσκύνημαΝαι!Ναι!Ναι!
περισσοτερες λεπτομερειες και στην δικη μου κριτικηΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
17 Δεκεμβρίου, 2018
Οταν επιασε την καποτα του, ειχε πλυνει τα χερια του ή της μετεφερε εσανς χυσοπουτσιλας;Money Mouth
PV
Peter Van Norden
17 Δεκεμβρίου, 2018
Μεγάλη καρδιά ο Νάσος! Respect, respect, respect!!!!
17 Δεκεμβρίου, 2018
σας κοβω για κρυφο γκεουλες ...
S
Souker
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5