Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 6 10
Call-Girls 8714
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την συγκεκριμένη την είχα σταμπάρει από την στιγμή που μου βγήκε ταξίδι στην πρωτεύουσα, μιας και είναι ακριβώς όπως θέλω, με την πρώτη ευκαιρία επιδίωξα να κλείσω ραντεβού μαζί τις όπως και έγινε.
Χτυπάει η πόρτα και όταν άνοιξα έμεινα με το πόμολο στο χέρι...ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΗ ΓΥΝΑΊΚΑ, μετά το πρώτο μου σκάλωμα την αγκαλιάζω και ανταλλάσουμε το πρώτο φιλί το οποίο ήταν σύντομο αλλά 'γεμάτο'.
Μετά τις συστάσεις άρχισε να γδύνετε και να αποκαλύπτετε το ΥΠΈΡΟΧΟ ΚΟΡΜΊ τις, μου απλώνει το χέρι και μου ζητά να κάνουμε μπάνιο...μαζι, πράγμα που έγινε αμέσως, εκεί άρχισε να βγάζει έναν ερωτισμό που εμένα προσωπικά με τρελαίνει και συνεχίστηκε μέχρι την στιγμή που πήγαμε στο κρεββάτι.
Στα του αγώνα ξεκινήσαμε με μια αργή, υγρή χωρίς χέρια πιπα που σε συνδιασμο με τις κλεφτές ματιές με τα υπέροχα ματιά τις σε...στελνει, σε ταξιδεύει, όταν κατάλαβα ότι δεν θα αντέξω για πολύ τις ζήτησα να τον καβαλήσει και αφού με κοίταζε συνεχώς αυτό και έκανε (αφού έβαλε προφυλακτικό και μετά τζελ) άρχισε με ρυθμό άκρως ερωτικό ακολουθώντας την ένταση που εγώ επιθυμούσα, βλέποντας αυτό το μωρό πάνω μου με αυτά τα μάτια, τα μακριά μαλλιά τις να με λουζουν και τα χείλη τις ένα με τα δικά μου δεν άντεξα και πολύ και τελείωσα ενώ τον έβαζα βαθειά μέσα τις και με την δική τις βοήθεια...!!!
Αφού κάναμε πάλι μπάνιο συζητησαμε για όμορφα πράγματα που μας αρέσουν να κάνουμε και ξεκινήσαμε τον δεύτερο γύρο που είχε πολύ περισσότερο ερωτισμό, διάρκεια και εναλλαγή στάσεων που εκείνη ακολουθούσε με...ευλάβεια.
Τέλος θα ήθελα να πω ότι είχα ένα τέλειο ραντεβού από αυτά που ζητάω να έχω από μια κοπέλα που μου έδωσε απλόχερα ότι ζήτησα και κυρίως... ΜΟΥΝΑΡΑ.

Υ.Γ...Την επόμενη φορά που θα την πετύχω Ελλάδα (μιας και φεύγει σύντομα) θα επιδιώξω να την κλείσω για μια βραδιά ώστε να την χαρώ σε όλο τις το μεγαλείο μιας και δεν σου δίνετε η ευκαιρία συχνά να μπορείς να 'αγοράσεις' κάτι τέτοιο.

Να είστε καλά και να γαματε καλύτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 15, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
maniouel
Μέγας
Εγγραφή:
12 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.062
Πόντοι:
3.910
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, THV, doc_lin και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2018
Είσαι Μεγάλη κουφάλα όπως σου έχω πει
Καπέλο
16 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όπως σου είπα και στο τηλέφωνο, σπάνια έχεις ευκαιρία για κάτι τέτοιο....η τύχη μου χαμογέλασε αυτή την φορά...παντα τέτοια αδερφέ!!!
16 Δεκεμβρίου, 2018
Γιατί 210 ευρώ?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3