Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 390 10
Sex Studio 324821
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Νεο αιμα στις βιλες, φερανε καινουρια φρουτα, και ενα απο αυτα ειναι και η Λινα. Μικρο κοριτσακι 20-25 χρωνων παστακι, μαυρομαλα, ομορφουλα, στο σαλονακι χαμογελαστη, με ενα κωλαρακι κολαση, φορουσε ενα κορμακι με ενα καλτσον δυχτιωτο, αποφασισα να την πληρωσω, 40€ διαγνωστικο.!!
Με το που μπηκε μεσα η Λινα, κατι κουβεντες ανταλασανε με την τσατσα στο δρομο, και μου ηρθε μουτρομενη, και με το χαμογελο να εχει φυγει απο τα χιλια της, καμια σχεση με το κοριτσι που ειδα στο σαλονι, λες και τις ζητησα ο νοικι και δεν το ειχε, και τις ειπα κατσε να σε γαμισω, αλλιως θα φωναξω το αλοδαπων.. ενα πραμα.!! καταλαβα οτι δεν θα περασουμε καλα, επρεπε να την διωξω επιτοπου αφου δεν ειχα αγκιξει το εμπορευμα και να φυγω....αλλα το κατω κεφαλι ηθελε να την γαμισει... Κεφάλι σε τοίχο!
Ξεντυθηκε και τα εβγαλε ολα τα αξεσουρ της, βυζακι δεν εχει, πολυ μικρο, οι κουβεντες βγενανε απο το στομα της με δυσκολια, την επαιξα αρκετα στο κρεβατι, μπρουμητα και ανασκελα, αλλα με το να ειναι κουμπωμενη αρκετα, λες και τις το ζητησα με το ζορι, αν και για αρχη μου ειχε γινει καγκελο, δεν εκανε κατι να τον διατηρισει και μεχρι να σκισει την καποτα, αρχισε να μου πεφτει, περασε την καποτα στον σαρμα, και εκανε μια αχαρη πιπα, ισα ισα να τον ξανασηκωσει, την ανεβασα απο πανω οπου τα βυζακια της κρεμανε και μεγαλωνουν ελαχιστα, αλλαγη στα απο κατω, εκει σαν να τα πηγε καλυτερα, εβγαζε καλες φωνουλες, με το κεφαλι φυρμενο στο πλαι, να χαιδευω τα χειλια της με τα δαχτηλα μου, καπου εκει την εχυσα, ευτηχως....
Λινα, μαπα το καρπουζι, μονο για τροπαιο στην συλογη και αν...τα ψιλοκλαιω θα ελεγα τα 40...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Λίνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Professoras, παπας βενεδικτος θ΄, ilarionas και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού