Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Φορτωμενος για Αφροδιτη, και λεω αν δεν ειναι θα κανω μεταβολη και θα φυγω, μπενω στο μπουρδελο, Αφροδιτη γιοκ, στο ποστο της μια Νταρια μαυρομαλα, με ωραια λεκανη, φατσουλα καλη, σωματακι με καμπιλες, λεω δεν γαμιετε, θα περασω, 30€ το απλο. Μια Νταρια εχω γαμισει στο παρελθον, στο Α.Γεωργιου 21, αλλα δεν την θυμαμαι καθολου, και δεν ξερω αν ειναι και η ιδια.
Ερχεται το μωρο μεσα, κρυωνε ελεγε, αλλα δεν ελεγε να πεσει και στην αγκαλεια μου να την ζεστανω, με το ζορι την σηκωσα στα ορθια να την παιξω, αλλα ηταν κοκκαλο σαν να χουφτωνα κουκλα βιτρινας, οποτε καταλαβα οτι η σουπα θα ειναι κρυα...επεσα στο κρεβατι, χαδακια μηδεν, προσφερε μια αδιαφορη πιπα αφου περασε καποτα στην σταφιδα, τον σηκωσε καλα και αρνηθηκε να ανεβει απο πανω το νταμαρι, και αρχισε να μου πεφτει η ψωλη στα ορια, την εστησα πρωτα απο κατω, οπου ηταν αμετοχη, μετα στα 4αρα οπου επεζε με τα αρχιδια μου αχαρα, και της εκανα ευγενικα παρατηριση να ειναι ποιο χαλαρη... Χμμμ; πως κρατηθηκα και δεν την εστηλα αδιαβαστη, απορω, ισως επειδη ηταν μερα εξω και ημουν χαλαρος.!! Την εχυσα και αποχωρησε αρων αρων μην χασει το my style rocks....
Νουβαρι σκετο η Νταρια, ουτε για τα χοντρα δεν αξιζει το πτωμα...περαστικα μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2018
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, ilarionas, sex volcano και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού