Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για το γραφειο: γρηγορη κ αποτελεσματικη επικοινωνια.

Για την Alice: Συναντηση σε τριο. Συμφωνηθηκε με την ετερη παρτενερ η "αποκτηση" μιας κοπελιτσας για να εξερευνηθει πληρως. Ειμαι πολυ χαρουμενος που ηταν η Alice.

Τι θα δειτε; Σωμα στο οποιο οι φωτογραφιες ειναι ακριβεις. Η φωτο #2 ειναι ισως πιο αντιπροσωπευτικη του προσωπου της, αλλα και του μονιμως παρων κ πανουργου χαμογελου. Ελαφρυ μακιγιαζ κ' ενα διακριτικο αλλα ελκυστικο αρωμα. Τι θα κανετε; H Alice δεν αρνηθηκε τιποτα. Αν και το τελικο €ποσο ηταν τσουχτερο για τους περισσοτερους, δεν υπαρχει στο μυαλο μου ουτε η παραμικρη αμφιβολια πως τα αξιζει. Χωρις πολλα λογια, δοκιμαστηκε οτιδηποτε βρισκεται στο προγραμμα της και η Alice προσεφερε ενα μοναδικο σοου και ασυλληπτη καβλα. Δε νομιζω πως σταματησε να γλυφει, εμενα ή την παρτενερ μου, καθ'ολη τη διαρκεια της συναντησης. Δεν υπαρχει νοημα να περιγραψω - δε ξερω πως θα μπορουσα αλλωστε - στιγμες απο τη συνευρεση, περα απο τη σιγουρια οτι οταν η Alice βγηκε απο το δωματιο, η διαθεση για σεξ εμεινε αμειωτη. Προσχαρη, ομιλητικη (σοσιαλ κ' μη), και με διαθεση να προσαρμοστει στις επιθυμιες του πελατη.

Συμπερασματικα απο τις μετρημενες στα δαχτυλα φορες πληρης ικανοποιησης μαζι με κωλ γκερλς.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2018
Διάρκεια
3 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
140
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, travestolagnos, Herculas και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2018
Το "Όχι" στο πρωκτικό ειναι προφανες λαθος. Mea culpa.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1