Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καταρχην να τονίσω πως την κοπέλα την συνάντησα 2 φορές την ιδια εβδομαδαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Παρακολουθώ πολύ καιρό την κοπέλα αλλα ψήθικα αμέσως να την συναντήσω μόλις είδα τις αρνητικές κριτικές, μιας και με φτιάχνουν οι ιδιαίτερώτητες στην εμφάνιση και κυρίως στο πρόσωπο. Επομένως μολις διάβασα μούρη λαικατζούς, στραβά δόντια, 40+ ηλικία, λέω εδώ είμαστε. Ανταλλάσουμε 5 μηνύματα στο Viber και αμέσως η δουλειά κλείστηκε για το Bill. Είχα προετοιμαστεί για τα χειρότερα. Δεν σας κρύβω πως είχα φτιαχτεί άσχημα Ναι!Ναι!Ναι!

Φτάνω περνω δωμάτιο ανεβαίνω ενημερώνω την κοπέλα και σε 3 λεπτά είναι απεξω απο την πόρτα και πάμε στο "ας φύγει ο τοίχος" και..... Έκπληξη αντι για αυτό που περίμενα, αντικρύζω μια κοπελίτσα σαν τα κρύα τα νερά, το πολύ 28 χρονών, ψηλή, με αδύνατο κορμάκι, μεγάλο στήθος, τρομερή κοιλίτσα, κωλαράκι ποίημα με πρόσωπο που θα το κοίταζες στο δρόμο αν την εβλεπες και μια και δύο και παραπάνω φορές.

Με το που μπήκε πιάσαμε άμεσως κουβέντα για να σπάσει ο πάγος και διαπιστώνω και έναν τρομερό χαρακτήρα, ψαγμένο ατομάκι χωρις να λέει μπαρούφες. Στα του αγώνα, κάναμε μπανάκι μαζί, έπλινε δόντια(εντυπωσιακό) και Listering και ξεκίνησε μια πίπα αριστούργηματική μεχρι όσο πάει (Κάνει και ενα φοβερό που γυρίζει σαν 69 αλλα οχι ακριβώς και πάει ακόμα πιο μέσα.) Όταν γυρισε δε σε 69 και δοκίμασα το μουνάκι της τι να πω παιδία τα είδα όλα σε λιγότερο απο 2 λεπτά κατέθεσα στο στόματακι της. Εκεί δεχτηκα την πρώτη απογοήτευσή της οτι δεν ήθελε να τελειώσω και έπρεπε να το κόψουμε νωρίτερα γιατι ήθελε και sex! Η αλήθεια είναι πως όταν πήγε στο μπάνιο να πλύνει ΞΑΝΑ δόντια και Listering καθάρισα τα αυτιά μου και τσιμπίθηκα για να καταλάβω αν ακουσα καλά Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!

Για να μην σας κουράζω, επαιξε δεύτερος γύρος (που συνήθως δεν τα καταφέρνω) με επίμονη προσπάθια της κοπέλας να με ξεσηκώσει οπου στέφτηκε μα απόλυτη επιτυχία. Στον δεύτερο γύρο η κατάσταση ήταν GFE με γερό σφυροκόπημα οπου γούσταρε και κράτησε αρκετά χωρίς διαμαρτυρίες.

Το ίδιο σκηνικό και την δεύτερη φορά μετα απο 2 μέρες σε απόλυτα GFE πλαίσια. Εκτυμώ πως αν ψάχνεις για PSE η κοπέλα μπορεί να το υποστηρίξει αλλα δεν συνάδει με την εικόνα μιας και είναι ενα τρυφερό, γλυκίτατο πλασματάκι έτοιμο να σου χαρίσει τρυφερές στιγμές ηδονής!

Αννούλα μπράβο συνέχισε ετσι σου βγάζω το καπέλο ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο κοριτσι μου! Θα σε ξαναδώ και θα τα πούμε και απο κοντα.

P.S. Παντου και παντα θα υπάρχουν κακεντρεχεις ανθρωποι μην τους υπολογίζεις!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 11, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
36
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Zeka86, TurboLover, Trapshooter και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2018
Δημητρης ο κουκλος! της..Anna Pipinaki...
16 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γελανε τα κατσικομουλαρα βορεια της βορειας ηπειρου....
17 Δεκεμβρίου, 2018
Μητσαρα νομίζω ότι υπερέβαλες εαυτόν και εκτέθηκες
Μάλλον βάφτισες το κρέας - ψάρι
18 Δεκεμβρίου, 2018
δεν μου αρεσει να γραφω αλλα μου κανει εντυπωση και θελω να ρωτησω προς τι η ενοχληση απο την κριτικη του κυριου Δημητρη?σας χαλασε το φαγητο?αλατακι για να γινει πιο νοστιμο κυριοι......
D
demon14
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4