Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα αποφασίσει να μην ξαναγράψω κριτική αλλά μια τέτοια εμπειρία αξίζει τον κόπο.
Παρασκευή σήμερα και όπως έχω καθιερώσει είναι η μέρα που που τιμάω το κωλαράκι της Barbie.
Έφτασα λίγο μετά την έναρξη της βάρδιας, η Barbie ήταν σε δωμάτιο με υποδέχθηκε η Δάφνη (για όσους δεν ξέρουν η Δάφνη είναι αγόρι και μπαίνει στο παιχνίδι για όσους έχουν ιδιαίτερα γούστα) έδωσα το αντίτιμο και πέρασα στο δωμάτιο.
‌ Έκανα ενα φρεσκαρισματάκι και περίμενα στο κρεβάτι με τη σκέψη τι θα χει σήμερα το μενού.
Σε ένα τεταρτάκι ήρθε το μωράκι αφού είχε κάνει το ντουσάκι της με τρελή διάθεση αρχίζοντας τα φιλιά λέγοντας μου ότι σήμερα θα μου δώσει το δώρο για τη γιορτή μου που ήταν πριν λίγες μέρες.
Συνεχίσαμε για λίγα λεπτά με αγκαλιές και φιλιά, λίγο η εικόνα αυτού του λαχταριστού κορμιού λίγο το τρίψιμο στα γυμνά της καπούλια με είχαν φουντώσει, είχα τεράστια ανάγκη να γευτώ σάρκα!
Ξεκίνησε ένα αργό γλείψιμο από τα δάκτυλα των ποδιών πέρασμα στο μουνάκι της (χωρίς ίχνος κρέμας όπως μου αρέσει) και γύρισμα στα τέσσερα με πιάτο την κωλάρα της και το αντικείμενο του πόθου τη ροζ τρυπούλα.
Ακολούθησε μια γλειφοκωλάδα διάρκειας που φάνηκε να την απολαμβάνει βγάζοντας κραυγές και αναστεναγμούς.
Συνέχεια πέρασμα σκούφου και εξηνταεννιά σε πολλές στάσεις με ξέφρενη διάθεση που με παρέσυρε και μένα και δεν είμαι κανένα παιδάκι αλλά άξιζε τον κόπο.
Δεν άντεχα άλλο έμεινα ξαπλωμένος ήρθε και κάρφωσε την κωλοτρυπίδα στον καυλωμένο πούτσο μου ανεβοκατεβαίνοντας με μανία βγάζοντας δυνατές κραυγές και προστυχόλογα.
Αλλαγή σε ιεραποστολικό καρφώνοντας πάλι την κωλάρα της γαμήσι σε πιο χαλαρό ρυθμό με φιλιά και γλείψιμο στις βυζάρες της μέχρι που πλησίασε το τέλος.
Με δική της παρότρυνση αφαίρεσα το προφυλακτικό και άδειασα το σπέρμα μου πάνω στο μουνάκι και την κοιλίτσα της.
Μείναμε για λίγο στο κρεβάτι λίγο κουβέντα λίγο χαλαρωμα και ανανεώσαμε για κάποια άλλη φορά.
ΥΓ.
Για μένα το κορίτσι είναι δεκάρι και σε ομορφιά και σε συμμετοχή, ποτέ δεν πίστευα ότι θα ζήσω τέτοια εμπειρία σε μπουρδέλο και πάω τακτικά στα μπουρδέλα.
Αν μπορούσα θα έβαζα δεκαριάΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2018
singer
Σεβαστός
Εγγραφή:
23 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
7.507
Πόντοι:
1.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, opel2000, Ημεδαπος και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2018
《Ξεκίνησε ένα αργό γλείψιμο από τα δάκτυλα των ποδιών πέρασμα στο μουνάκι της (χωρίς ίχνος κρέμας όπως μου αρέσει)》

Σαν την φυσικη υγρασια δεν εχει!Ναι!
PV
Peter Van Norden
19 Δεκεμβρίου, 2018
Φίλε μου Δάφνη? Μήπως Νάνσυ?
Τέσπα.. Την είδες τη Δάφνη? Για κάνε μια περιγραφή κτλ..
Ευχαριστω
19 Δεκεμβρίου, 2018
Η barby ειναι ξεχωριστή προσωπικότητα αξίζει πολλα..
19 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για αυτό για μένα έχει μια ξεχωριστή θέση από όλα τα κορίτσια που έχω γνωρίσει όλα αυτά τα χρόνια.
19 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καμία σχέση με Νάνσυ. Είναι υπηρεσία στο μαγαζί μελαχρινός για σαραντάρη τον κάνω.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5