Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καθυστεριμενη κριτικη για την Θεια ΑΛιονα, επισκεψη τελος νοεμβριου. Δεν ξερω για εσας αλλα την Αλιονα την βαζω στο τοπ 3 της πιπας στα σπιτια που εχω επισκεφθει, συνολικα! Ηταν Πεμπτη νομιζω, απογευματακι με καυλες και ενα πενηνταρικο να μου λεει ορμα για κανενα ντουετακι, καιρο εχεις να το απολαυσεις! Οντως κατηφορησα και αφου βρηκα κολωφαρδια παρκινγκ στην Μ.Βοδα, μπηκα στο σπιτι τουτο. Με πληροφορησε η τσατσα με περισιο χαμογελο και ναζι οτι δουλευε η Αλιονα και μια αλλη που δεν ακουσα καλα το ονομα της συν ακομη μια που ηταν στο δωματιο νομιζω Ναταλια. Τελος παντων, βγηκαν οι δυο κορασιδες χαιρετησαν ναζιαρικα και δεν περιμενα να ρωτησει η τσα. Προχωρησα στο δωματιο και της ειπα Αλιονα. Πριν προλαβω να γδυθω μπηκε η Αλιονα και λεει : Γεια σου μωρο μου καιρο ειχα να σε δω (ναι εχουμε παρθει κανα 2-3-4-5 Γλώσσα φορες ειναι η αληθεια)θελεις να ερθει και η φιλη μου μαζι μας κανει πολυ ωραια παρτουζα? Ημουν ετοιμος δεν ηθελα και πολυ, ειπα δε γαμιεται φερτηνμ (και καλα οτι με εψησε). Εφυγε και σε πεντε λεπτα μπηκαν γελαστες και με κεφι στο δωματιο. Η Αλιονα ηρθε πανω μου κι αρχισε τα φιλια και σαν να ζηλεψε κι αλλη επιτεθηκε κι αυτη. Με γλωσα και βυθοσκοπικη διαθεση θα ελεγα! Αφου εγινε ενα τριολε μπερδεμα στα φιλια η Αλιονα κατηφορησε προς το αγαπημενο της σημειο, η αλλη επεμενε στα γλωσοφιλα και στα χαιδεματα. Ξεχασα να περιγραψω την δευτερη τυπισα. Ηταν ξανθια με κοντο μαλακι καρε, πιο παχουλη απο την Αλιονα, γεματα τσιμπουκοχειλα στηθος ανετο τριαρι ρωγα τσιτωμενη οταν την πιπιλας, νοικονυρα της διπλανης πορτας αλλα δεν την προσπερνας. Συνεχιζουμε στον αγωνα. H Αλιονα ειχε μουσκεψει ηδη τον πουτσο οταν κατεβηκε η αλλη να βοηθησει! Ξεκινησε αυτη να ρουφαει πουτσο και η Αλιονα κατεβηκε ακομη πιο κατω. Καποιαστιγμη εννοιωθα το κεφαλι μου να γυριζει, μια γκομενα να μου γλυφει με λετρεια το πουτσο κι αλλη να μου γλυφει αρχιδια κωλοτρυπιδα και τουμπαλιν και σε φασεις να ανταλασουν και πεταχτα φιλακια! Κρατιομουν με το ζορι. Τραβιεμαι και φερνω μια απο κατω και αρχιζω να γλυφω βυζια κοιλια μπουτια οπου εβρισκα. Και η Αλιονα να συνεχιζει ασταματητη να γλωσοπεταριζει αρχιδια κωλοτρυπιδα! Εκει ρε φιλε .. λες ηταν το τελευταιο πραγμα στον κοσμο. Παρα λιγο να εισελθω ακαποτος απο την καβλα και τα σπρωξιματα της Αλιονας, ευτυχως λειτουργησα λογικα την τελευταια στιγμη. Φορεσα μονος την καποτα ενω η αλλη επαιζε το μουνι της και με κοιταζε και η Αλιονα να μου χαιδευει απο πισω τ αρχιδια και να μου γλυφει τ αυτι! Ρε πουστη θα χυσω πριν τη ωρα μου. Σκεφτομουν συνεχεια. Μπαινω ιεραποστολικα και νοιθω την Αλιονα να μου ανοιγει τα μπουτια και να συνεχιζει την γλωσοπατιναδα. Την παιρνω απο το λαιμο και την φερνω διπλα μου και καλα για φιλια, αλλα ηθελα να σταματησει γιατι θα εχυνα. Αυτη μου πεταξε ενα φιλι στο μαγουλο και καβαλαει την αλλη αλα cowgirl και της πιανει τα ποδια τα σηκωνει τουρλα και μου λεει: Πιο βατια αγκορι μου! Εγω οπως παντα υπακουος σε γυναικιες επιθυμιες συνεχισα. Εκανα λιγο μια παυση και η Αλιονα νομιζοντας οτι τελειωσα μ αγκαλιασε. Λεω οχι δεν τελειωσα! Οποτε σαν καλη και προθυμη φιλεναδα σηκωσε καλα τα ποδια της αλλης μου επιασε τον πουτσο τον εφτυσε καλα και αρχισε να τον χωνει στην κωλαρα της φιλης της!!! Καταλαβαινετε αυτο ηταν η χαριστικη βολη. Επιασα απο τους αστραγαλους τα ποδια την τυπισας κι αρχισα σιγα σιγα αλλα πολυ ... σιγα να γαμαω. Το πηρε πρεφα η Αλιονα και ξεπεζεψε κι ηρθε παλι απο πισω. Ξαπλωσε ανοιξε μπουτια κι αρχισε να γλυφει αρχιδια και κωλοτρυπις. Η αλλη με τραβηξε πανω της και αρχισε να δαγκωνει στο λαιμο και τ αυτια και η Αλιονα σηκωθηκε κι αρχισε με σπρωχνει απο πισω σαν πισοκωλητο! Κοντευα να χυσω και δεν προλαβα να το σκεφτω καν εννοισα την Αλιονα να βαζει την γλωσα της μεσα στην κωλοτρυπιδα ... ΤΕΛΟΣ ... ειπα ενα μουγκρητο Χυυυνω και φου τα πρωτα φυγαν και γυρισα ανασκελα η Αλιονα εβγαλε καποτα κι αρμεξε οτι ειχε μεινει!!!! πρεπει να σπαρταραγα κανα διλεπτο αναμεσα στα μπουτια της μιας και στο στομα της αλλης! Ετρεμαν τα ποδια μου αλλα χαλαλι τους. Ειπαμε κανα δυο μαλακιες και αφου ανταλαξαμε δυο φιλακια σηκωθηκαν και εφυγαν. Εκατσα πανω απο 20λεπτο ανετα χωρις ιχνος ενοχλησης και περασε πανω απο πενταλεπτο πριν σηκωθω να πλυθω και να ντυθω. Κριμα που δεν θυμαμαι το ονομα της αλλης τυπισας. Αλλα περασα τελεια. Ναι! Οσοι ξερετε την Αλιονα περισευει το σχολιο. Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 analskipper, koutavoulias, Larsonb και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2018
...την Ναταλια πηρες!!!
15 Δεκεμβρίου, 2018
αδερφε μ η αλιονα ειναι αυτη που δουλευε σε ενα μαγαζι λιγο πιο πανω./???
15 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλησπερα φιλαρακι...αυτη η αλιονα εινια μια που δουλευε σε ενα μαγαζι λιγο πιο πανω.??τι ωρα πηγεσ εσυυ.??
16 Δεκεμβρίου, 2018
Κανεις λαθος αδερφε για το οτι ανηκει η αλιονα στο top 3 της πιπας!! Η αλιονα ειναι το νουμερο 1 κ στο λεω εχοντας τσιμπουκωσει απειρες! ΕΥΤΥΧΩΣ υπαρχουν κ αλλες που το παλευουν καλα,ΔΥΣΤΥΧΩΣ εχει χαλασει στη εμφανιση σε σχεση με πριν (2-3 χρονια).
17 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν ξερω εαν δουλευε πιο πανω εγω την ξερω εδω στο 27
17 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ενταξει η εμφανιση ειναι αυητ που ειναι εχει και μια αλφ ηλικια, αλλα στις υπηρεσιες ειναι απο τις καλυτερες ακι εννοω συνολικα, σαν πακετο πιπα, προκαταρτικα, γαμησι σοσιαλ. Και για τα λεφτα που δινεις ετσι?
17 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

θυμασαι τι ωρα πηγεσ περιπουυυυυ.???? γτ μενω λιγο μακριααα.....Κουλ
17 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΑΛΙΟΝΑ ΤΟ ΤΑΝΚΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΙΠΑ ΕΒΕΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ !!!!!!!!!!!!!! ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ..........
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8