Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 155962
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γκαμπριελα από Μολδαβία η κοπέλα,γύρω στα 35 όπως την έκοψα,πολύ όμορφο πρόσωπο αλλά χάλια σώμα ατσουμπαλο με παραπάνω κιλά, κυτταρίτιδα και μέτριο βυζακι.Βεβαια εμένα μ'αρεσουν κάτι τέτοιες παρακμιακες καταστάσεις,την είχα από καιρό στο μάτι οπότε μπήκα με 40ε με γυμνό και 69.Επισης με τα 30ε κάνει και γυμνό τσιμπουκι

Προσχαρη και ομιλητικη με την είσοδο της στο δωμάτιο και με λίγη δόση τρέλας, γδυθηκε και έπεσε στο κρεβάτι γυρνώντας την κωλαρα της μες τη μούρη μου.Δεν έχασα ευκαιρία και ορμησα κατευθείαν στην όμορφη και ανοιχτοχρωμη σούφρα της την οποία εγλειψα με μανία παίζοντας μαζί και το μουνάκι της.Εδειχνε ότι της άρεσει αλλά ήταν και κάπως υπερβολική στις εκφράσεις της και τα βογγητα της.
Μου'κανε μια πίπα σχεδόν επιφανειακη αλλά με καλή πίεση στο πουτσοκεφαλο και με καυλωσε μπορώ να πω αν και δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο.Επισης δεν εγλειψε αρχιδια.

Της ζήτησα να ανέβει από πάνω,λίγο δυσανασχετησε αλλά τελικά ανέβηκε έκανε καλό κάθισμα αλλά στο λεπτό κουραστηκε και μου ζήτησε να αλλάξουμε Κεφάλι σε τοίχο!
Την έβαλα από κάτω και τη γαμησα για ώρα, πήγα να φιλησω τις ρώγες της άλλα δεν ήθελε,πήγα να φιλησω το λαιμό της αλλά γκρινιαζε... Πολλά ψεύτικα βογγητα με υπερβολικές ατάκες σκηνοθετημένες... Βέβαια δε γκρινιαξε καθόλου για το χρόνο έκανε την υπομονή της και την εχυσα.

Συμπέρασμα...δεν ήταν αυτό που περίμενα,δύσκολη σε όλα της, δε σ'αφηνει να κάνεις παιχνίδι,δεν έχω κάτι που θα θυμάμαι από αυτή τη συνευρεση,υπάρχουν σίγουρα καλύτερες επιλογές στην πρωινη βαρδια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.192
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, Cecell, crucifix και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού