Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μόνικα Ρουμανα γύρω στα 45,νταρντανουλα με λαχταριστες βυζάρες και αφρατο κώλο που όταν πέσει στα 4 προσφέρει ένα πανέμορφο θέαμα.Ειναι αυτή που συστηνοταν ως Μόνικα από το Περου τα τελευταία χρόνια,την είχα ξαναγαμήσει πριν μερικά χρόνια και είπα να ξαναδοκιμασω στα 50ε με γυμνό και 69

Πάντα προσχαρη και ευγενική στο σαλόνι το ίδιο και με την είσοδο της στο δωμάτιο, χαλαρή κουβεντούλα και αμέσως στο παιχνίδι όπου μου πρόσφερε τις βυζάρες της για ρουφηγμα αν και είναι λίγο ευαίσθητες οι ρώγες της.Αυτη εστιασε κατευθείαν στα αρχιδια όπου τα εγλειψε απαλά οπότε την έβαλα να με καβαλησει σε 69 για να απολαύσω κι εγώ τη χορταστική κωλαρα της με τα κωλομάγουλα να εξαφανιζουν εντελώς το κεφάλι μου Γλώσσα
Η πίπα της ήταν καλή με σωστή πίεση στο πουτσοκεφαλο και προσπάθειες να τον πάρει και όσο βαθιά μπορούσε με ενδιάμεσα γλειψιματα στα αρχιδια.

Την ξαπλωσα και από κάτω για γλειφομουνι αλλά καυλωνε πολύ και όλο μου τραβιοταν προς τα πίσω οπότε βρήκα ευκαιρία και την έκανα και το καθιερωμένο πλέον πουτσοτριψιμο στο καυλωμενο μουνάκι της και της άρεσε πολύ και μάλιστα έπιασε αυτή τον πουτσο και τον έτριβε σαν έπαιζε με τον δονητη της Σπασίκλας

Πρώτη στάση αυτή από πάνω που δε με βολεψε όμως λόγω κιλών και σωματοδομης δε κουνιοταν καλά οπότε την έστησα από κάτω και τη γαμησα για ώρα με το πάσο μου... Βέβαια το μουνί της ήταν στενό και κάπως δε με βόλευε συν ότι έβγαζε κάτι περίεργα μμμ άσχετα με το ρυθμό και ειλικρινά δε κατάλαβα αν ήταν από την καύλα της ή είναι τόσο καλή ηθοποιός.Ειδα ότι αργουσα οπότε την πρότεινα να τη χύσω στο στόμα και το δέχτηκε ευχαριστως,ξαπλωσα μου'κανε λίγη πίπα και τα πήρε όλα στο στοματακι της.
Επίσης κάτι που ήταν ενοχλητικό και το γράφω από παλιά αυτό και για άλλα μαγαζιά ήταν η υπερβολική ένταση της μουσικής και μάλιστα με λαϊκά που είναι άσχετα και με το χώρο αλλά και με την μεσημεριανη ώρα που πήγα εγώ και σ'αυτο συμφώνησε και η ίδια. Για την ακρίβεια εχυσα με Δημήτρη Χρυσοχοιδη τον οποίο ναι μεν γουστάρω πολύ και πάω και τον ακούω αλλά όχι και όταν ετοιμάζομαι να χύσω Μεγάλο χαμόγελο

Συμπέρασμα... Προσχαρη και έμπειρη μιλφ, άνετη με το χρόνο,καυλωνει και η ίδια αλλά λίγο μου υστερεί από τεχνικής άποψης για τα δικά μου γούστα.Θελω ένα κλικ παραπάνω ας πούμε για να κολλήσω μαζί της. Βέβαια τη θεωρώ πλέον μια αξιόλογη επιλογή στην πρωινη βαρδια και ανετα θα ξαναπηγαινα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 29, 2018
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.194
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GAMEOVER, Gianpaolo, crucifix και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού