Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Για κακή μου τύχη πήγα χωρίς να διαβάσω την κριτική του φίλου από κάτω. Κλείνω γρήγορα ραντεβού με 2-3 μηνύματα στο ξενοδοχείο που μένει η κοπέλα. Χτυπάω και μου ανοίγει η κοπέλα, κοντή, πρόσωπο αδιάφορο, φορούσε ενα φτηνιάρικο κορμάκι λαϊκής. Γενικώς καθόλου περιποιημένη και άβαφη. (Ντροπή τέτοια υποδοχή για τα λεφτά που παίρνει) Το ξενοδοχείο επίσης που μένουν άθλιο, το μπάνιο άβολο... ντουζ μικρό που ούτε σκυλί δεν χωράει να πλύνεις και βρώμικο γενικά. Επίσης αγγλικά ανύπαρκτα, τα μονα που ειπε ήταν: Hi, Im Russia, give me money. Ουστ απο δω πήγα να της πω αλλά δεν είχα όρεξη. Στο σεξ τώρα αδιάφορη εντελώς.. πίπα πηγε να βαλει προφυλακτικο και της το έβγαλα.. απο τις χειρότερες πίπες έβερ... ριχή εντελώς. Μετά αλλάξαμε 2-3 στάσεις... έβγαζε κάτι ψεύτικες δήθεν κραυγές απο αυτές που πιο πολύ σε ξενερώνουν. Περίμενα απλά να τελειώσει όλο αυτό και να φύγω... καλύτερα σπίτι και Μαρία πενταδάχτυλη παίδες. Το κατοσταρικο να έμπαινε κουμπαρά! Κεφάλι σε τοίχο! Μακριά!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 12, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
227
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, pannap, PAPASTAUS και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2018
Με διαφορα το χειροτερο και πιο αδιαφορο γραφειο. Τις φερνει τσουβαλιδον και τις αφηνει να κανουν οτι θελουν. Ντροπη ππυ δε αςβονται τα λεφτα του πελατη. Οσο για σενα φιλε μου.ποτε μην ξαναεπιλεξεις χωρις να διαβάσεις ολες τις διαθεσιμες κριτικες. Ασε που αμα δεις τα περίεργα εξ αρχής φευγεις και αντε γεια.... Πες της Γιου ρωσια , μη γκρικ.
14 Δεκεμβρίου, 2018
Κεφάλι σε τοίχο!
14 Δεκεμβρίου, 2018
Κρίμα ρε γαμωτο που δεν είχες δει την κριτική μου για τη φόλα!!!!
Τέτοια μπάζα δεν αξίζουν να πληρώνονται....
15 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πραγματικά κρίμα φίλε μου... από τα λάθη μαθαίνουμε όμως για την επόμενη φορά!!!
15 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

έτσι είναι... έπρεπε να είχα σηκωθεί να φύγω! ουστ στους απατεώνες! μη γκρικΚατσικογάμης
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5