Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη καπου στα μεσα νοεμβρη. Ψαχνομουν για μπαμπατσικο γαμησερο γκομενακι. Μπηκα εδω μετα απο ολα τα υπολοιπα της οδου. Βγηκε η τσα και ειπε οτι παιζει η Λιζα μπλα μπλα. Βγαινει μια ξανθια μπαμπατσικη ναρα και με βουταει απο το πουτσο μου λεει περνα να στον κανω τουρμπο και να σε γαμησω πολυ ωραια. Πολλα θα κανουμε! Και φευγει ...κανω να φυγω και μετανοιωνω, λεω δε γαμιεται. Μπαινω κι ερχεται καπακι η Λιζα και μου λεει ενα λεπτο να πλυθω κι ερχομαι. Οντως φρεσκαριστικα εγω ξαπλωσα και ερχεται η Λιζα με μια πετσετα γυρω της.Την βγαζει και ξαπλωνει πανω μου. Αρχισε να μου λεει γιατι πηγα να φυγω και δεν την ξερω και τωρα θα με κανει πελατη και τετοπια. Αναμεσα στο μπλα μπλα εσκαγε και φιλακια. Καποια στιγμη ανοιγη τα τσιμπουκοχειλα και με πλακωνει σε κατι γλωσοφιλα. Κατεβαινει και ρουφαει ρωγες, γλυφει και κατεβαινει παιρνει τον πουτσο απαλα στο χερι και τον φιλαει κι αρχιζει να γλωσοπατιναρει και να τσιμπουκωνεται. Μου σηκωνει τα ποδια και αρχιζει να γλυφει αρχιδια να τα ρουφαει μεχρι πονου και να συνεχιζει μεχρι κωλοτρυπιδας οπου η γλωσα εμπεινε μεσα! Ανοιγε ποδια εγλειφε πουτσο ξανακατεβαινε αρχιδια κωλο. Της λεω να ερθει στο πλαι για χουφτωμα γλυψιμο. Ερχεται οντως και μου λεει οτι θελεις κανε εκτος κωλο. Ακουσα. Συνεχισε τα γλυψιματα κι εγω χαιδευα δαχτυλιαζα μουνι κι απλα περναγα το δαχτυλο απο κωλοτρυπιδα. Μου λεει θελεις να με γλυψεις να φτιαχτω λιγο? οκ ξαπλωσε της λεω. Γυρναει και ανοιγει τερμα ποδια. Εχω πλυθει μου λεει καλα, σημερα ολο μαλακες εχω και ενας δεν εχει γλυψει καλα να καυλωσω. Ενταξει ξεκιναω να γλυφω, οντως ηταν πεντακαθαρη και ξυρισμενο και ροζ ... οτι επρεπε. Κραταγε τα μπουτια τεντα ανοιχτα και που και ανοιγε τα μουνοχειλα καλα να γλυψω πιο βαθυα. ΚΑταλαβα οτι μουσκευε για τα καλα πεταγετε μου λεει βαλε καποτα κι ελα γαμαμε. Οτι πειτε κυρια μου. Οπερ κι εγενετω περασμα καποτας και εισοδος. Εκαιγε η μουναρα της. ξεκινησαμε ιεαραποστολικο. Γυρισε στο πλαι με το ενα ποδι ψηλα. Την γυρισα πισοκωλητα και μπηκα σιγα για να βλεπω την εισοδο. Οπως γαμουσα σιγα σιγα για μην χυσω χαιδευα κωλοτρυπιδα. Λεω να κανω μια παρατολμη κινηση και εβαλα δαχτυλο. Ακουσα ενα μη αλλα εως εκει οποτε δεν το τραβηξα και συνεχισα να γαμω. Ενοιωσα το χυσιμο να ρχεται και της λεω να γυρισει. Που θες να χυσεις μου λεει ... στο στομα της λεω και ξαπλωνει ανασκελα και αρχιζει να βυζαινει αρχιδια. Ξεκιναω να χυνω στομα και "κατα λαθος" τον τραβαω εξω απο το στομα και χυνω οπου εβρισκα. Την πηραν στα μαγουλα και στα βυζια. γελασε σηκωθηκε σκουπηστικε και μου λεει: ειδες? αλλη φορα να την ακους την λιζα! Απο τον αλλο μηνα θα εχω το διπλα δικο μου, τωρα το φτιαχνω. Εννοουσε το 20. Τσατσα δεν χτυπησε η Λιζα δεν βιαστηκε καθολου τιμησε το 20ρικο και για τους λατρεις των μπαμπατσικων προτεινεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίζα
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, Επιρρεπής και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2018
Μπαμπάτσικη από τη μέση και πάνω γιατί από τη μέση και
κάτω κώλος και λεκάνη σαν μικρού κοριτσιού που δεν του
έχει έρθει περίοδος. Αυτό προσωπικά με χαλάει.
05 Αυγούστου, 2019
ξερεις που δουλευει τωρα και τι βαρδια??
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2