Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 16 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αφού είχα πιεί μισό μπουκάλι Johnnie Blue και είχα κατακαυλώσει με τα διάφορα μωράκια στα club, τηλέφωνο στο γραφείο και απο τις άμεσα διαθέσιμες ήταν η Νταϊάνα,
οπότε κανονίστηκε η συνάντηση και τσούπ έσκασε το μωράκι στην ώρα της πάνω σε ψιλοτάκουνες γόβες και με πολύ κοντή φουστίτσα.
Συστηθήκαμε και σχεδόν μπήκε άμεσα για να κάνει ντουζάκι ενω εγώ την περίμενα στο κρεββάτι έτοιμος για την μάχη.
(Απο σωματάκι η κοπέλα έχει αρκετά καλό και είναι κοντούλα με πολύ ωραίο κολαράκι με ραγάδες όμως και βυζάκι)
Ήρθε με την πετσέτα τυλιγμένη γύρω της και ξάπλωσε δίπλα μου να αναλάβει το έργο της, ξεκίνησε με πίπα... νομίζει αυτή(εμένα μου φάνηκε σαν να είναι φοιτήτρια στην σχολή και να παίζει με το στυλό στο στόμα της) τόσο χάλια πίπα, μόνο καλό ήταν ότι έγλυφε και τα αρχίδια.
Καθώς έπαιζε με το στυλό εεεεεε πίπα ήθελα να πώ με ρωτούσε και διάφορα άσχετα πράγματα επομένως η κοπέλα ήθελε να μην χάσουμε χρόνο απο το γαμήσι και κάναμε και γαμήσι και κουβέντα μαζί..... άλλος πίνει άλλος μεθάει.
Γενικά φαίνεται η απειρία της κοπέλας αλλα μάλλον πιο πολύ το κάνει χωρίς να το διασκεδάζει, μπορεί όμως με κάποιον άλλον συναγωνιστή που να έχει και όρεξει και χρόνο να την καθοδηγήση να μεταμορφωθεί.

Γενικά συστήνεται σε αυτούς που θέλουν ένα πιπινάκι γάλακτος για γλείψιμο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
cupracing
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2.412
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 grasdas, ζαχαριας μαυρος, panagos7 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού